מסיבות השנה החדשה (או כמו שהן נקראות בטעות- מסיבות סילבסטר) כבר עברו חלפו וגם את אחרון הקונפטי טאטוא מזמן ובכל זאת מתחשק לי לשתף אתכם במסיבת סילבסטר מקסימה למדי שאפשר לשאוב ממנה המון השראה לשנה הבאה בפרט ולמסיבות אחרות בכלל. המסיבה אפופה באווירה מגניבה ושיקית ויש בה מספר רעיונות DIY שאני מאוד אוהבת.

עיצוב מסיבהעל העיצוב וההפקה אחראית אורלי גוטסמן מ- Amelie's World – Event Design וגיל מורון מסטודיו אטלייה.

האהבה של מפיקות המסיבה לעיצוב ולמתוקים הביאו להפקה שכולה כיף וסוכר. ההשראה הגדולה  של הערב הייתה מהמתוקים של דפנה ורדי מיכלין Dafi's.

מסיבת סילבסטר

כסף זהב ושחור היו הצבעים שהובילו ליצירת המראה החגיגי של ערב שכולו שכרון חושים של מתוק ושמפניה, שילוב מנצח.

מסיבת סילבסטר
היפה הוא שאת העיצוב אפשר לעשות לגמרי לבד כי הכי כיף ללכלך את הידיים. בקבוק השמפניה והקשים הולבשו בזהב, על ידי דבק ונצנצים בלבד…מלכלך אבל עושה את העבודה.

מסיבת סילבסטר

מראות שימשו כתחתיות ליצירת המראה המסיבתי, והמתוקים כבר עשו את השאר:

מסיבת סילבסטר

נעשה שימוש במחורר בצורת כוכב על מנת ליצור כוכבי זהב שפוזרו על השולחן, מהשאריות של דפי הזהב הוכנו שקיות הפתעה לאורחים, חסכוני ומקורי.

חגיגת סילבסטר

מסיבת סילבסטרתפריט מעוצב במיוחד לאירוע הורכב על קיר הלבנים:

קישוטים למסיבות

גולות זכוכית ישנות רוססו בספרי זהב והן שימשו כמילוי של צנצנות ממותגות עם לייבל זהב אותן קיבל כל אורח עם השם שלו, מתנה אישית וזוהרת.

מסיבה בבית

קישוטים למסיבה
על הקיר מאחור נתלו דיסקים ישנים בשביל האווירה:
מסיבה

ואפילו היו קונוסים מזהב,שעושים קצת רעש .

 

מסיבת סילבסטר

אורלי גוטסמן היא מעצבת גרפית בהכשרתה אבל תמיד עסקה במקביל בהום סטיילינג ועיצוב חללים. היא ידעה תמיד שיום אחד תשלב הכל יחד. לפני כשנה היא הקימה את Amelie's World – Event Design שאפשר לה לחבר את כל האהבות שלה: עיצוב, עבודה ידנית ואהבה לאנשים. כל אירוע הוא שונה מקודמו, האנשים המקום האווירה, ולכן היא מאמינה שעל האירוע להיות מותאם אישית לבעליו ומציעה בניית קונספט ושפה ייחודית, החל המיתוג הגרפי ועד למרכזי השולחן והסטיילינג של המקום.

צילום: יאיר גוטסמן

מסיבה מגניבה

רוצים לקבל עוד השראה מאניקה?

עשו לייק לדף הפייסבוק והישארו מעודכנים!