חג הפסח כבר מאחורינו, אבל האביב עדין כאן במלוא הדרו וזו הזדמנות נהדרת לעשות צילומים זוגיים, בלי ללכלך את השמלה ובלי לקרוע את העניבה. צילומים זוגיים שהמוטיב המוביל בהם הוא האהבה והחיבור שלכם בלי אפקטים מיותרים, ממש כמו פעם.

דפנה גלעד צלמת
בפעם הראשונה ששמעתי מישהו יוצא במחאה נגד צילומי הטראש דה דרס, חשבתי שהוא סתם הורס שמחות ולא ממש הבנתי "מה הבעיה שלו", אבל אחרי ששמעתי כמה מהנימוקים שלו המחשבה המשיכה לנקר בראשי.
בתחילת הדרך צילומי טראש דה דרס היו מהפכניים ומיוחדים, בפעם הראשונה שהצצתי בצילומי טראש שנעשו בארץ הייתי מופתעת ממש ותהיתי באמת ובתמים האם הכלה הרסה את שמלת הכלולות שלה?
אחר כך כבר הבנתי את הפטנט של יום צילומים מיוחד, בגדים מיוחדים ושאר אפקטים ומאחר שצילומי הטראש דה דרס התחילו לצוץ כמו פטריות אחרי הגשם, הקסם שלהם קצת פג בעיני.
בנוסף, ברוח המחאה החברתית, אני בהחלט יכולה להבין את ההתנגדות להרס מוחלט של ביגוד (לעיתים אלה שמלות כלה שעלו כמה מאות שקלים) רק לצורכי הצילומים, הרי את השמלה או החליפה אפשר לתרום למען מטרה טובה כלשהי שעשוייה להיות מספקת לא פחות מצילומי טראש. אומנם יש צילומי טראש מיוחדים שזכורים לי ממש לטובה כמו אלה של אלונה ואדי או אלה של הילה וניב, אבל בינינו אני מרגישה שהעניין כבר הגיע לכדי מיצוי וזה הזמן לחזור לצילומים זוגיים נקיים ומסורתיים בהם הכוכבת הראשית היא הזוגיות.

צילומי זוגיותwww. alicemahranphotography.co

יחד איתי בתחושה, מחזיקה גם הצלמת דפנה גלעד שמאמינה כי המזכרת הטובה ביותר מימי טרום החתונה, היא צילומים זוגיים שמציגים אתכם בצורה הטבעית ביותר שלכם.

דפנה גדלה בבנימינה באזור מוקף בשדות, היא מספרת שהטבע תמיד היה חלק גדול ממנה וזו אחת הסיבות שהיא כל כך נהנית לצלם אנשים בטבע. היום היא מתגוררת לא רחוק משם בפרדס חנה, עם בעלה הטרי והכלב שלהם- דובי.

צילומים זוגייםwww.stylemepretty.com

את הצילום היא גילתה בעת שירותה הצבאי: "מהרגע שהרמתי את המצלמה התאהבתי ופשוט לא יכולתי להפסיק לצלם. לאחר השחרור למדתי צילום במהלך ארבע שנים וגיליתי שהדבר שאני הכי נהנית ממנו בצילום, היא האינטראקציה עם האנשים. מכאן היה מאוד טבעי עבורי לצלם אירועים, זוגות ומשפחות."

"כל הידע שרכשתי בלימודי מתחבר בעת צילום אירועים: בחירת הקומפוזיציה הנכונה, השימוש באור, לדעת מתי לביים ומתי פשוט לתעד את הרגעים הקסומים שבאירוע. אהבתי הגדולה היא לצלם חתונות, אין שום דבר שמשתווה לאנרגיות שאני מקבלת מצילום חתונה, ההזדמנות שאנשים נותנים לך לקחת חלק מהותי ביותר ביום המאושר בחייהם היא המתנה הגדולה ביותר שאני יכולה לבקש".

דפנה מאמינה שאם רוצים לתעד את הרגעים שלפני החתונה, אין צורך לעשות זאת עם שמלת כלה ואפקטים של צבע או חול: "צילומי זוגיות הם רק אתם, אני והמצלמה. עושים טיול בטבע ומתעדים אתכם באופן הכי טבעי שלכם, כאשר אתם במרכז. אפשר לבחור מקום בעל משמעות עבור הזוג ואם אין כזה, תמיד יש לי רעיונות למקומות מקסימים."

צילומים זוגייםwww.lemagnifiqueblog.com

"צילומי זוגיות זו הזדמנות לייצר מזכרת של הזוגיות שלכם, בלי כל הלחץ שיש ביום החתונה, בלי לחץ של זמן או שהשמלה חס וחלילה תתלכלך, הזדמנות לייצר זיכרון כיצד אתם נראים כזוג ביום יום. כמובן שהתמונות יכולות גם לשמש כsave the date או כחלק מההזמנה שלכם לחתונה."

ולדובדבן שבקצפת- הצלמת דפנה גלעד ואניקה מעניקות לכם סשן צילומי זוגיות במתנה*!

כל שעליכם לעשות הוא:
1. לפשפש בזכרון ולספר לנו בתגובות לפוסט על התמונה הזוגית הראשונה שלכם.
2. לעשות לייק לעמוד של אניקה ולעמוד של דפנה גלעד.
3. לעשות שיתוף לתמונה שבקישור הזה בפייסבוק.

אנחנו נבחר את הסיפור שאהבנו במיוחד ונכריז על הזוכים המאושרים ב-4/5/14.

לא זכיתם, לא נורא-

בלעדי לקוראי אניקה

דפנה גלעד מציעה הטבה בלעדית לקוראים של אניקה: צילומי זוגיות במחיר מיוחד של 600 ש"ח
(במקום 800 ש"ח)**.

 

ליצירת קשר עם דפנה: דף הפייסבוק ואתר האינטרנט.
התמונות בפוסט נלקחו מלוח ההשראה של דפנה בפיטנטרסט– אתם מוזמנים להציץ בו ולקבל רעיונות.

*הצילומים יערכו באיזור השרון ויארכו כשעתיים. חלקם צפוי להתפרסם בפוסט בבלוג של אניקה ובאתר של דפנה גלעד.
** למזמינים עד ה24/5/14.