אז אחרי שסיפרנו לכם על אהבתנו לצילומי זוגות, שמענו את סיפורי הצילום הראשון שלכם, ערכנו תחרות והכרזנו על הזוכים המאושרים, הגיע תורן של התוצאות. הצלמת דפנה גלעד יצאה לסשן צילומי זוגות עם קורל ועודד (שאת סיפור הזכייה שלכם תכלו לקרוא ממש כאן) ויצרה סט תמונות מקסים, רומנטי, פשוט אך יחד עם זאת שובה לב, בדיוק כמו שצילומי זוגות אמורים להיות. אם גם לכם מתחשק לעשות צילומי זוגות כמו של עודד וקורל, צירפנו לכם 5 טיפים לצילומי זוגות והזדמנות אחרונה לצילומים עם דפנה הגלעד במחיר אטרקטיבי במיוחד לקוראים שלנו.

צילומי זוגות

צילומים זוגיים

צילומים זוגיים

צילומי זוגות

צילומי זוגות

צילומים זוגיים

צילום זוגי

צילומי זוגות

צילומים מקדימים

צילומי זוגות

צילומי זוגות

וכמובטח, 5 טיפים לצילומי זוגות:

1. הצטיידו באביזר או שניים כדי להפוך את הצילומי לקצת יותר מיוחדים. הזר הלבן של קורל חגיגי ומקסים ומוסיף לתמונות אלמנט ייחודי.

2. הקדישו קצת תשומת לב לפרטים. לא כל הצילומים חייבים להתמקד ישירות בכם, אתם יכולים לבקש מהצלם לצלם קצת צילומי אווירה או צילום של פרטים קטנים מסביבכם. כך החוויה תוכל לעבור אליכם באופן שלם ומעניין יותר.

3. לבשו משהו נח, כך שיהיה לכם נח ונעים לזוז ממקום למקום. אך תמיד כדאי לבחור בצבעים מעניינים וחיים שיהפכו את הצילומים למעניינים עוד יותר.

4. לכל מי שחושש מצילומים ומהצורך לעשות פוזות- דעו לכם שאין בכך כל צורך. תהיו עסוקים זה בזה והצלם כבר ידע להפיק מכך מטעמים. הביטו בעיניים, חבקו, נשקו וחייכו המון. צלם מקצועי ייתן לכם להמשיך להתנהג בטבעיות ו"במקרה הכי גרוע" יכוון אתכם טיפונת לכיוון כזה או אחר, אבל בשום פנים ואופן לא תצטרכו לעשות פוזות מוגזות.

5. פשוט תהנו. תראו בסשן צילומים כחוויה זוגית כיפית ונעימה. אל תתנהגו בכבדות כאילו מדובר בעוד "תיק" שצריך להיפטר ממנו לקראת החתונה. צילומים אמורים להיות כיפיים ואם הם באמת כאלה, הכיף עובר גם לצופים בתמונות.

 

הזדמנות אחרונה להטבה-

בלעדי לקוראי אניקה

דפנה גלעד מציעה הטבה בלעדית לקוראים של אניקה: צילומי זוגיות במחיר מיוחד של 600 ש"ח
(במקום 800 ש"ח) למזמינים עד ה-30/6/14.

 

ליצירת קשר עם דפנה: דף הפייסבוק ואתר האינטרנט.