מתחתנים יקרים, יש לכם תאריך ועוד לא שלחתם "סמנו ביומנים"???

 

סמנו ביומנים או Save the Date, הוא הודעה שמפרסם הזוג כאשר הוא מחליט על תאריך החתונה, או בשפת העם "סוגר אולם". מטרת ההודעה היא הודיע לאנשים לשריין את תאריך החתונה כמה חודשים מראש (הרבה לפני שמחולקות ההזמנות הרשמיות) וכן להודיע למי שטרם יודע- "אנחנו מתחתנים!".

 

סמנו ביומנים

עיצוב מס' 1

למה בכלל צריך "סמנו ביומנים"?

א. כי זה כיף להודיע לכולם שיש לנו מקום ותאריך.

ב. כי זה מאפשר לאנשים לתכנן את הלו"ז שלהם בהתאם מבחינת נסיעות לחו"ל (או חזרה ארצה), מבחינת תאריכים לאירועים שלהם עצמם וגם סתם עיסוקים אחרים.

ג. מבחינה כלכלית זה יכול לסייע למוזמנים להתארגן היטב. במידה ומישהו קצת לחוץ כלכלית הוא יוכל להתכונן כמה חודשים מראש ו"לאסוף" סכום למתנה מכובדת.

ד. זה כיף, כבר אמרתי?

 

שליחת סמנו ביומנים

עיצוב מס' 2

בחו"ל נהוג לשלוח את הSave tha Date כגלויה בדואר, ממש כמו ששולחים הזמנה. אני מציעה לעשות זאת באופן שיחסוך לכם כסף ויהיה גם ידידותי לסביבה- "סמנו ביומנים" וירטואלי תוך שימוש במייל או בפייסבוק. אפשר לשלוח הודעה לקונית לחברים על התאריך, אבל אפשר גם לעצב גלויה וירטואלית שתמחיש לאנשים טוב יותר את המאורע המשמח.

סמנו ביומנים

עיצוב מס' 3

את הגלויה שולחים במייל לרשימת התפוצה או עורכים "אירוע" בפייסבוק בתאריך החתונה ומוסיפים גם אליו את הגלויה (גם בתור התמונה הראשית וגם כתמונה גדולה בתוך האירוע עצמו).

 

Save the Date

עיצוב מס' 4

טיפים חשובים:

1. שלחו Save the Date רק לאנשים שאתם בטוחים ב100% שתזמינו לחתונה. זה יהיה לא נעים לשלוח למישהו הודעה על תאריך החתונה ובסוף בכלל לא להזמין אותו לאירוע.

2. אם אתם מתכננים לעשות "אירוע" בפייסבוק דאגו שהוא יהיה בהגדרות פרטיות מתאימות, כך שרק מי שמוזמן יכול לראות את הפרטים וכן שהמוזמנים לא יכולים להזמין חברים נוספים שלהם. מבחינה ביטחונית עדיף לא להפיץ את תאריך החתונה בחוצות.סמנו ביומנים

עיצוב מס' 5

"סמנו ביומנים" אפשר להכין בקלות ב-Photshop או אפילו ב-Power point- ניתן לעשות שימוש במגוון אתרם עם תמונות ואיורים חינמיים (לשימוש פרטי).