אחד היחצ"נים הטובים ביותר לבלוג של אניקה הוא בעלי איציק שיחיה :). בכל פעם שהוא פוגש מכרה שצפויה להתחתן בקרוב הוא שולח אותה להציץ באניקה ואתם יודעים מה, הן בהחלט מציצות.
אחת מאותן פעולות היחצנות הובילו לכך שענבר שהתחתנה בחודש שעבר עם איתי בחתונה חורף מדליקה, הציצה באניקה (בעקבות המלצה של בעלי), התאהבה בכמה רעיונות והחליטה לממש כמה מהם לצד רעיונות חדשים שמצאה בעצמה.

ענבר ואיתי התחתנו בקונספט של חתונת חורף ב- 15/2/15. הם החליטו לנצל את הקור שצפוי היה לשרור בחוץ בחתונה החורפית שלהם ולהשתמש ביצירתיות שלהם על מנת להפוך את החתונה למחממת במיוחד. ענבר מספרת שהקונספט הכללי היה "חורף קר בחוץ- יהיה חם בחתונה", לא משנה שבסוף היה יום חמים ונעים.

הם הכינו לוגו שכלל טבעות עטופות בצעיך והשתמשו בו הרבה בעיצוב: "הכנו מדבקות שקופות עגולות עם הלוגו שלנו וחוץ מזה מדבקות מרובעות עם תמונה של כובע צמר והכיתוב "חיממתם לנו את הלב תודה שבאתם".

חתונת חורף
מדבקות והזמנות עוצבו ע"י דבש וצינמון.

ההזמנה שלהם הייתה עטופה מבחוץ בצעיף פליז:

הזמנה חתונת חורף

"לקחנו בד פליז וגזרנו. עשינו לולאה והדבקנו עליו כפתור. את המעטפה מבחוץ סגרנו בעזרת מדבקה עגולה עם הלוגו".

חתונת חורף

בכרטיסי ההושבה הם השתמש בצילום של הצעיף מההזמנה מצד אחד ובצד בו נכתבו שמות האורחים הם הדפיסו את הלוגו שלהם. בנוסף, הם הכינו בערך 150  כובעי צמר קטנים ומדליקים ושמו אותם על בקבוקי השתייה בשולחנות.

חתונת חורף

חתונת חורף

הם הזמינו נגזרות נייר בצורת לב מהרשת עליהם הודבקו מדבקות עם הכיתוב "תודה שבאתם" ומהצד השני את לוגו הצעיף שלהם. נגזרות הנייר הונחו בכל כוס יין על השולחן.

מתחתנים בחורף

חתונת חורף

בהשראת אניקה ענבר הכינה לבדה זר מהמם מקיפולי נייר- הרעיון מהפוסט הזה.

זר כלה אוריגמי

זר כלה אוריגמי

האורחים קיבלו בסוף הערב צנצנות עם חליטת תה, הרעיון מהפוסט הזה.

חליטות מתנה לאורחים

חילטות תה

ענבר ואיתי הגדילו והוסיפו צנצנות ומבחנות עם נשיקות והוסיפו פתקיות של "eat me".

חתונת חורף

 

חתונת חורף

לסיכום מספר הזוג שהם נהנו מאוד מההכנות ומהיצירה וזה מאוד משמח אותי. הנאה מהדרך חשובה בעיני לא פחות מההנאה בחתונה עצמה. מזל טוב!!!

 

צילום מקצועי: שחף טובול