ראשית אני רוצה להודות לכל הקוראים והקוראות שלנו ששיתפו אותנו בסיפורי התמונה הראשונה שלהם- דפנה גלעד הצלמת ואנוכי נהננו, התרגשנו והתלהבנו לקרוא את כל הסיפורים המקסימים שלכם. אין ספק שמדובר בזיכרונות מקסימים והיתרון הגדול הוא שהם גם מתועדים בתמונה.

התלבטנו רבות לגבי הזוכים, הסיפורים כולם היו באמת נפלאים והבחירה בסיפור אחד בלבד עשתה לנו את החיים קשים במיוחד, בייחוד כי זה אומר שרק זוג אחד יזכה בצילומים זוגיים: "צילומים זוגיים הם הזדמנות נוספת ליצור לזוג מזכרת מרגעים מיוחדים. רק הזוג, אני והמצלמה." אומרת דפנה גלעד הצלמת." בלי לחץ של יום החתונה, בלי לחץ של זמן, תיעוד במצב הכי טבעי של הזוג, כאשר האהבה היומיומית והפשוטה היא המרכז של התמונה."

ולזוכה בצילומים הזוגיים…
התחברנו מאוד לסיפור ההיכרות המיוחד שלהם, לפגישה הראשונה בניו יורק, לדייט הראשון בטיילת ההיי ליין (שזה מקום שחביב עלי במיוחד) והתמונה הראשונה שלהם, שבה מצולם רק אדם אחד:
"התמונה הראשונה של עודד ושלי היא בעצם שלי מצלמת את עודד. יש לנו סיפור הכרות ממש מגניב והתמונה שצילמתי אותו ממש מספרת אותו.
חברה משותפת החליטה להכיר בינינו. עודד שגר בחיפה סירב בטענה שהוא לא מתחיל קשר עם תל אביבית מכיוון שזה מראש נועד לכשלון. כמה חודשים אחרי ניסתה החברה בשנית ואמרה לעודד שהוא פשוט חייב להכיר אותי, הפעם עודד הסכים אך אמר לה שהוא טס לחו"ל למספר שבועות וכשיחזור לארץ יתקשר אלי. בנתיים טסתי לחופשה בניו יורק ובמהלך אחד הבקרים כאשר טיילתי עם חברה בצפון ניו יורק, במקום ממש לא מרכזי בהארלם, עברו מולי שלושה גברים שדיברו עברית. מסיבה לא מובנת התמקדתי בהם ואחרי מספר שניות נפל לי האסימון שאחד מהם זהו הבחור שרוצים להכיר לי, עודד. לאחר התלבטות קצרה החלטתי "ללכת על זה", חזרתי אחורה, עצרתי את עודד ושאלתי אותו האם זה הוא… המסכן היה בהלם ואני הצגתי את עצמי במבוכה, איחלתי לו שייהנה וברחתי.
עוד באותו הערב עודד שלח לי הודעה בפייסבוק ואמר שאם נפגשנו ככה ושנינו בניו-יורק אז חייבים להיפגש. הדייט הראשון שלנו היה בטיילת ה- high line בניו יורק שיש בה נוף משגע. עודד שאוהב לצלם הביא איתו את המצלמה שלו וצילם את האזור והנופים. בשלב מסויים הוא רצה לצלם אותי אבל אני שלגמרי פחדתי ממזל רע של תמונות מהדייט הראשון אמרתי לו שאני מוכנה לצלם אותו אם הוא יסביר לי על המצלמה שלו. לאחר התלבטות קצרה עודד נתן לי את המצלמה וצילמתי אותו כמה תמונות די מגניבות לטעמי אך עקומות לטעמו. היום כל פעם שאנחנו רואים את התמונה הזו אנחנו צוחקים על כמה שחששתי ממזל רע וחושבים על זה שהיא הכי מספרת בעולם את הסיפור שלנו. אנחנו מתחתנים ב25/8/14 שנתיים בדיוק לאותו דייט."

צילומים זוגיים

לא זכיתם, לא נורא-

בלעדי לקוראי אניקה

דפנה גלעד מציעה הטבה בלעדית לקוראים של אניקה: צילומי זוגיות במחיר מיוחד של 600 ש"ח
(במקום 800 ש"ח)*.

 

ליצירת קשר עם דפנה: דף הפייסבוק ואתר האינטרנט.

* למזמינים עד ה-24/5/14.