יש לי נטייה לקרוא לפסח חג האביב. פסח מסמל אצלי מצות, מרור, עבדים ומצרים ואילו חג האביב הוא חג של פריחה, לבלוב התחלות חדשות ותחושה טובה באוויר. אם כבר תחושה טובה באוויר, אז אני ממש רוצה להכיר לכם את סטודיו ציפורות. קודם כל אני מתה על השם של הסטודיו כי הוא לגמרי מתחבר לי עם תחושה אביבית טובה בלב, דבר שני אני אוהבת מאוד את העבודה הנפלאה שעושות בעלות הסטודיו נטע עוז וערבה וינשטיין שמשלבות בין האהבה שלהן לעיצוב גרפי לבין האהבה שלהן לעיצוב אירועים.

עיצוב אירוע

לאחר סיום תואר לעיצוב גרפי במרכז האקדמי ויצו חיפה, החליטו נטע וערבה להקים את סטודיו ציפורות: "ההחלטה להיכנס לתחום האירועים היתה טבעית עבורנו כי קיים קשר נפלא בין שני התחומים, גם אירועים כמו פרוייקט גרפי שאנו מקבלות, מתחילים מבניה של קונספט מוגדר ועד לטיפול בפרטים הכי קטנים באירועים. "

עיצוב שולחן חג

"את בנית הקונספט לאירוע אנו עושות ביחד עם הזוג וחשוב שהזוג יורגש בכל האלמנטים באירוע. מלבד האלמנטים העיצוביים כמו מרכזי שולחן, חופה ופינות אווירה באירוע חשוב לנו לשים דגש גם על האלמנטים הגרפיים, זו דרך נפלאה להפוך את האירוע  לאינטימי, מותאם אישית לזוג ויפה יותר! לכל אירוע יש אופי אחר ותחושה אחרת והמטרה היא להתאים את השפה העיצובית והגרפית באופן הייחודי ביותר לזוג."

סטודיו ציפורות

האני מאמין של הסטודיו הוא: "אהבה, עיצוב משובח, תשומת לב לפרטים הקטנים ומעל הכל יחס אישי. אנחנו מאמינות שמתהליך משותף שלנו יחד עם הזוג נצליח ליצור את האירוע שתמיד הם דמיינו עד לפרטים הקטנים. "

לכבוד חג הפסח יש לי הכבוד לארח את הפקת ערב החג המהממת שלהן ולשמוע מה יש להן לחדש בתחום.

"כמעצבות אירועים, זו הזדמנות מופלאה עבורינו ל״חגוג״ את שולחן חג הפסח הקרב ובא. פסח מסמל את התקופה הכי יפה בעינינו במהלך השנה. זו תקופה של פריחות, צבעים מדהימים, התחלות חדשות וכמובן מזג אויר שמחמם את הלב."

שולחן מעוצב

עיצוב גרפי לפסח

"בכל שנה אנו עדים לשולחן חג דומה- מפה לבנה, הסרוויס שקיבלנו מהדודה שמוציאים פעם בשנה מהארונית והרבה ראנרים כסופים או מוזהבים. היום החלטנו לקחת את האביב ולהכניס אותו לשולחן החג שלכם. הגיע הזמן לעשות משהו קצת אחר שיחזיר את החגיגיות אל החג. הרי בכל זאת בני ישראל יצאו ממצרים וצריך לחגוג."

עיצוב אירועים

לשם כך הפיקו וערכו הבנות שולחן חג אביבי ביותר:

במקום ראנר בד או חד פעמי הן החליטו ללכת על ״ראנר בקבוקים שקופים״. בכל אחד מהבקבוקים או הצנצנות הן שזרו פרח אחד: "את הפרחים בחרנו בקפידה כל אחד בנפרד עד שאיגדנו אסופת פרחים אביביים, וכן, חלקם אפילו נקטפנו מהגינה הפורחת שלנו."

עיצוב שולחן חג

שולחן חג מעוצב

סטודיו ציפורות עיצוב אירועים

"במרכז כל שולחן הוספנו גם מודפסים יפהפיים המברכים את היושבים בחג שמח, פלייסמנטים מודפסים שניתן לשים מתחת לכל צלחת ומאפשרים להשתמש גם במפה לבנה הכי פשוטה שיש, חבקים למפיות עם סמלים אותנטיים ועוד. לפעמים הדברים הפשוטים ביותר הם היפים ביותר, הכל עניין של מינונים."

עיצוב לכבוד החג

עיצוב אירועים

 

סטודיו ציפורות נותן שירותים של מיתוג גרפי מותאם אישית: חבקי מפיות, כרטיסי הושבה, מספרי שולחן, כרטיסי תודה, כרטיסי בתאבון, תגיות ותוויות, אריזות מתנה, תחתניות לבירה, הזמנה לחתונה, שמור את התאריך, מפות הגעה, שילוט והכוונה, פלייסמנטים וכל עיצוב גרפי שרק תרצו. וכן עיצוב אירועים: עיצוב קונספט שלם לאירוע, מרכזי שולחן, עיצוב חופה, פינות אווירה, עמדות צילום ועוד.

רוצים לראות עוד ממה שיש לציפורות היקרות להציע? בקרו אותם באתר המושלם שלהם.

 

שיהיה לכולנו חג אביב שמח!!!