טוב, אז כמעט חודשיים שקפאתי על שמרי, לא כתבתי אפילו חצי מילה וקיבלתי המון פניות שקוראות לי לשוב ולכתוב. רק עכשיו עם תום המבצע אני מסוגלת להוציא משהו מתוך המקלדת.
אחרי  החודש הקשה שעברנו, אחרי גלי השנאה מבית ומחוץ,  יום האהבה זו ה-הזדמנות לחזור אליכם.
כהרגלי בקודש, גם הפעם אני מביאה לכם סקירה של מתנות קטנות ליום האהבה, כאלה שלא יעלו לכם הון, אבל יעבירו את המסר.  בימים הלא פשוטים האלה אני מציעה לכם להכין כמה דוגמאות מכל מתנה ולחלק לכל האהובים שלכם ולא רק לבני הזוג כי אנחנו ממש אבל מש זקוקים לקצת אהבה עכשיו.
אני אוהבת מתנות מחומרים ממוחזרים והמתנה הקטנה הזו עשויה מחומר גלם שיש לכל אחד בבית- גליל נייר טואלט. הגליל מלא בסוכריות (ארוזות בשקיק לכל התוהים) ועטוף בנייר קרפ. כל ההוראות להכנה ממש כאן.

מתנות ליום האהבה

אם כבר בגלילי נייר טואלט עסקינן, אז המתנה הזו מבוססת גם היא על גליל נייר טואלט וסוכריות, אבל הביצוע פשוט עוד יותר. הוראות ההכנה כאן.

רעיונות למתנות ליום האהבה

המתנה הזו דורשת טיפונת השקעה אבל היא גאונית בפשטותה מצד אחד ובייחודיות שלה מצד שני. כל מה שנדרש מכם הוא נסיעה לים ומצלמה. כתבו על החול כל מה שעולה על רוחכם- מסר אישי עם שם המקבל יהיה ממש נפלא. צלמו את המסר, פתחו את התמונה ומסגרו אותה במסגרת פשוטה. כמה פשוט ככה מקסים. (התמונה מכאן).

מתנות לט"ו באב

עוד רעיון נפלא שקשור לתמונות אהבה. את המדריך שלי לתמונת כפתורים תוכלו למצוא כאן. התמונה הזו, עשויה באופן טיפונת שונה ומתאימה באופן מובהק ליום האהבה, לקוחה מכאן.מתנות לט"ו באב

רעיון נוסף שכל מה שתצטרכו בשבילו הוא מצלמה, זו התמונה הזו. מצטלמים בפוזה מתאימה, מפתחים את התמונה, מחוררים במקום הנכון ומכניסים סוכרייה על מקל. מתוק וגאוני. אגב, ניתן לעשות את אותה התמונה עם שוקולד קטן או מטבע שוקולד- כמובן שהתנוחה צריכה להיות בהתאם. המדריך המלא כאן.

מתנה לט"ו באב

עוד רעיון בלוק וינטג'י מקסים היא תמונה בצנצנת. הוראות ההכנה המלאות כאן.

מתנות ליום האהבה

רעיון אחרון, מדליק לגמרי (ויש אפילו פרינטבל חינמי) הוא הברכות הפראיות האלה- כל מה שצריך הוא להיכנס לחנות צעצועים ולרכוש חבילה של חיות פרא. הוראות הכנה והפרינטבל כאן.

מתנות ליום האהבה

 

רוצים רעיונות נוספים? אתם מוזמנים להציץ בפוסטים קודמים שכתבתי לכבוד יום האהבה:

10 מתנות ליום האהבה שדורשות מאיתנו מעט אבל מראות הרבה

עוד רעיונות למתנות ליום האהבה

ועוד קצת רעיונות

נותר לי רק לאחל לכם שהימים שיבואו עלינו יהיה ימים של שקט ואהבה. התגעגעתי!