אני מאוד אוהבת להביא חומרים מיוחדים לבלוג וכשפגשתי לראשונה בתמונות טראש דה דרס שאתם תיכף הולכים לראות, לא יכולתי לעמוד בפניהן.
ראשית לוקיישן מיוחד ומקורי, דבר שני הצילום עצמו מעולה ולבסוף זוג מקסים עם אנרגיות מעולות שפשוטות יוצאות מהתמונות החוצה. יש משהו חצוף, מדליק ומעורר השראה במיקום, בפוזות, בסטיילינג ובזוג.

טראש דה דרס
טרש דה דרס

אלונה(29), מגיסטר בגיאו-אינפורמציה מהטכניון, עובדת במשרד מדידות בתור מהנדסת ואדי (28) מכונאי רכב מוסמך, הם על פניו שני הפכים שמגיעים מעולמות שונים, אבל כשמכירים אותם לעומק אפשר להבין למה זה ממש לא נכון.

צילומי זוגיות
טראש דה דרס
טראש דה דרס
צילומי רווקות
טראש דה דרס

הם הכירו בזכות האהבה המשותפת שלהם למוזיקת טראנס. הם נפגשו לראשונה במסיבת טראנס וביססו את הקשר שלהם ממסיבה למסיבה. אלונה מספרת שאדי הפך עבורה לאביר על המיצובישי הלבנה וכשהיא סיימה את התואר היא עברה לגור איתו באריאל: "זה היה אמור להיות לתקופה קצרה אבל התאהבתי בעיר ועד היום אנחנו פה".

טראש דה דרס
טראש דה דרס
טראש דה דרס

 אלונה לא הייתה לחוצה להתחתן אבל אדי החליט לעשות את הצעד בהצעה הכי רומנטית שהיא יכלה לדמיין: "הוא שמר הכל בסוד במשך תקופה של חודשיים, כאשר כל החברות הטובות שלי ידעו וכל החברים הטובים שלו ידעו על התוכנית".
ההצעה הייתה על חוף הים, אלונה הגיעה לכביכול מסיבת יום הולדת של ידיד, אבל חברה שלה משכה אותה לכיוון המולה של אנשים על חוף הים: "כשהתחלנו להתקרב אל ההמולה, בין האנשים הזרים זיהיתי גם חברים שלנו וראיתי שביל לבן ואת אדי עם טבעת. השאר היסטוריה".
טרש דה דרס
מאז ההצעה עברה שנה וחצי. אלונה מצהירה שהם לא מיהרו להתחתן: "אנחנו קצת עצלנים ואני הייתי בכלל בעד לקחת את הכסף ולברוח להתחתן בחו"ל. בסוף החלטנו לעשות את זה באולם, כמו כל זוג שיגרתי."
צילומי רווקות
צילומים זוגיים
טרש דה דרס
צילומי זוגיות
טראש דה דרס
טראש דה דרס

הם עתידים להתחתן ממש עוד מעט ורעיון הטראש דה דרס נולד בהשראת מקום עבודתו של אדי: "חשבנו שזה יהיה מאוד מקורי לעשות צילומים במקום שלא רואים הרבה בתמונות".

טראש דה דרס
save the date
הצלם, עידן הורטה, הוא חבר טוב של הזוג שהחליט לתת להם צילומים כמתנת חתונה: "היה יום מדהים ומאוד מצחיק, זרמנו עם כל השטויות שעידן הציע לנו לעשות ובגלל זה כל כך נהננו. אני מאמינה שאם לא לוקחים את סיפור הצילומים בכבדות, לכל אחד יכולות לצאת תמונות מגניבות. תחשבו על לוקיישן מקורי לצילומים ותשקיעו בהרגשה הטובה ובהנאה שלכם מהצילומים יותר מאשר בכמות האיפור או הבגדים שאתם לובשים."
טראש דה דרס
טראש דה דרס
טראש דה דרס
טראש דה דרס

ואם כבר קלילות והנאה, אלונה מצהירה שהדבר נכון גם לגבי החתונה: "אני ממש לא מהכלות שמשתגעות וקונות את הכי יקר והכי אופנתי.  סדר העדיפויות הוא ללכת לקראת האורחים, בדיוק בגלל זה התעקשנו לסגור חתונה ביום חמישי ולעשות כל מה שרק אפשר בשביל שכל המוזמנים יהנו כמה שרק אפשר ואני באמת מקווה שזה יהיה כך."

טראש דה דרס
צילומים
צילומים מקדימים
טראש דה דרס
טראש דה דרס

אלונה ואדי- אני סבורה שעם זוג צבעוני ומגניב כמוכם, ללא ספק צפויה לכם חתונה מדליקה ושמחה. מאחלת לכם בריאות, אושר וחיים צבעוניים ומגניבים לפחות כמו התמונות שלכם.

צילומים מקדימים
צילום: עידן הורטה.

רוצים לשתף אותנו עם תמונות מהטראש דה דרס שלכם?
מוזמנים לשלוח מייל ל: annika.events@gmail.com