אני מתרגשת בכל פעם מחדש כשהקוראים שלי מחליטים לשתף תמונות ומידע על החתונה שלהם עם קוראים אחרים על גבי הבלוג. הפעם מדובר בחתונה מקסימה במיוחד ואם בהשראה לאירועים עסקינן, אז ללא ספק יש פה טונות של השראה. אני יותר משמחה להכיר לכם את ירדן ואלכס שהחליטו להתחתן בחתונת פיקניק שהתקיימה באחו בכפר אוריה.

חתונת פיקניק

ירדן ואלכס (28 ו-30) גרים כבר 3 שנים בכפר אוריה יחד עם הבוקסר שלהם שאדו אליו הצטרפה כלבה נוספת מאז שהתחתנו. הם הכירו בינואר 2006: "שנינו שירתנו יחד באותו בסיס בחטמ"ר אפרים. ההתחלה לא הייתה חלקה, בשלושת החודשים הראשונים לא החלפנו מילה, אבל במאי באותה שנה התחלנו לצאת, ולאחר שבוע של קשר כבר היה ברור לשנינו שזה לכל החיים."

חתונת פיקניק

ירדן מספרת שאלכס הוא בחור מסורתי בקטעים מסויימים ולכן הוא ביקש מאבא שלה את ידה. אבא של ירדן הגדיר את זה כך: "זו פעם ראשונה ואחרונה שדבר כזה יקרה לי". כיוון שאביה יהלומן ואחיה תכשיטן, טבעת האירוסין שלה נקנתה מהם.  "בגלל שאחי והוריי לא יודעים לשמור סוד, יצא שהאחים שלי, המשפחה של אלכס, סבתא שלי ואפילו שכנים מהישוב בו גדלתי ידעו שאני הולכת להתחתן לפני!"
ב24.05 כשהם חגגו 7 שנים הם התחילו את היום בפעילות החביבה עליהם, טיול בואדי בכפר אוריה יחד עם הכלב עם הכלב. "עלינו להר לצפות בנוף של היישוב, ובשלב הזה כבר ממש חשדתי. כשאלכס הציע שנטפס יותר גבוה, מה שאנחנו לא עושים בד"כ, הייתי בטוחה שזה בגלל שהוא רוצה להציע בתצפית הכי יפה של היישוב. אלכס הוציא פירות מהתיק ושאלתי אם יש לו שם עוד משהו והוא אמר שלא. לא הסתפקתי בזה ועברתי על כל הכיסים שלו וגם שם לא היה כלום."
כשהם שבו הביתה, ירדן הייתה מאוכזבת, אלא שאז הוא החליט להפתיע והוציא את הטבעת.

חתונת פיקניק

אלכס וירדן החליטו להתחתן בקונספט של חתונת פיקניק בכפר אוריה אותו הם מכנים מכל הלב "בית": "הלכתי לספר של היישוב בשביל פן ואת שאר ההתארגנות ערכתי בבית. גם את הצילומים המקדימים עשינו "בבית": הצטלמנו בתוך היישוב, בכרם של הבעל בית שלנו ואצלנו בחצר."

חתונת פיקניק

חתונת פיקניק
לחתונה הוזמנו כ-160 אורחים, אך מכיוון שאנשי היישוב מכירים את בני הזוג הם הלכו בעקבות השילוט וצפו בחופה.
בחתונה שלטו צבעי האדום-לבן: שבשבות, מרכזי שולחן, דגלונים וכמובן מפות משובצות. האוכל היה קליל וצבעוני, השתייה הוגשה בצנצנות מקסימות והאווירה הייתה אווירת פיקניק.

חתונת פיקניק

חתונת פיקניק

חתונת פיקניק

חתונת פיקניקחתונת פיקניק

חתונת פיקניק

"האווירה הייתה מאד מיוחדת באותו היום. במשך חודשיים עד יום החתונה לפני לא ירדה טיפה אחת של גשם ביישוב,  אך באותו היום הגיע ענן שריחף מסביבנו. הקדמנו את החופה כי חששנו מגשם, וזו הסיבה שיום קודם לכן קנינו מטריות. זה מצחיק כי המהלך ההכנות חששנו מאוד משמש ולכן קנינו כובעי קאובוי."

חתונת פיקניק

חתונת פיקניק

חתונת פיקניק

חתונת פיקניק

חתונת פיקניק

חתונת פיקניק

חתונת פיקניק

חתונת פיקניק

החתונה התקיימה במזג אוויר מתעתע, מסביב היו ברקים ורעמים ואילו מעל איזור החתונה הייתה שמש. בזמן הצעידה לחופה, החל טפטוף קל בתזמון כמעט מושלם עם שורה משיר הכניסה שלהם: "I'LL BE THERE FOR YOU WHEN THE RAIN STARTS TO PORE". אחרי הטפטוף יצאה קשת שנראתה בשמים במשך שעה וחצי והייתה תפאורה מדהימה לחגיגה. 

חתונת פיקניק
את הטקס הכינו הזוג בעצמם: "אנחנו בנינו את הטקס בשיתוף עם חבר שגם הנחה ולכן הוא היה מאד אישי ושילב הרבה מהמשפחה שלנו. האחיין בן ה-3.5 שלי פתאום לקח את המקרופון ואמר לנו מזל טוב".
אחרי הטקס הלהקה התחילה לנגן מוסיקה בלקנית כשהתחלפה מאוחר יותר לניגון ע"י תקליטן. "אני ואלכס עושים זומבה 3 פעמים בשבוע, לכן מאד שמחנו כשה-DJ ניגן כמה שירים, ועשינו את הכוריאוגרפיה שאנחנו רגילים אליה, מה ששיעשע מאד את האורחים."

חתונת פיקניק

"כשהתחזק הגשם וה-DJ לא יכל לנגן יותר, הלהקה שהתחילה לעזוב את המקום, שבה לשסן נוסף. הזזנו את השולחנות מתחת לרשתות הצל ופתחנו מעגל. לקראת הסוף הלהקה בחרה לשיר את "מלאכי עליון" עם כל האורחים שנותרו, זה היה רגע מאוד מיוחד עבורנו שסגר את החתונה בצורה מקסימה."

 חתונת פיקניק

קרדיטים:
מיקום: שדה פתוח ליד היישוב כפר אוריה
צילום: רונן גולדמן
הפקה+ שירותי בר: חברת "רוג'ום"
שמלת כלה: אלינור רבי
איפור: ענת שביט
שיער: סאם 
תכשיטים: טבעת אירוסין ונישואין- D&O; 
זר לשיער+ זר כלה: דודה של ירדן- שרון דגן
נעליים: תמר שלם
בגדי חתן: חולצה- GOLF, מכנס- רנואר, נעליים- ECCO
עיצוב: אנחנו
מוזיקה: להקת "סומסום"
DJ: שלומי שפיר מבית FATCAT
קייטרינג: א.ש.ת.צ קולינריה (מבית המעדנייה של חוות צוק)

חתונת פיקניק

ירדן ואלכס, תודה ששיתפתם אותנו עם הסיפור שלכם והתמונות המקסימות. מאחלת לכם זוגיות טובה, צבעונית ומיוחדת לפחות כמו החתונה.
אומרים שהחיים הם לא פיקניק… 🙂