אביזרים לצילומים הם טרנד די ותיק בשטח, אבל הוא כל כך מוצלח, משעשע ומוסיף שאין שום סיבה לוותר עליו. באביזרים השונים אפשר להשתמש בצילומים המקדימים או באירוע עצמו בעמדת Photo Booth מדליקה.
אספתי עבורכם כמה אופציות של אביזרים לצילומים מ- ebay. מדובר בערכות מדליקות במחירים מצחיקים. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לבחור ערכה (או שתיים, או שלוש) ולהמתין בסבלנות לבואה. תתחדשו!

החברים עם השפמים

הערכות הפופלריות ביותר ובצדק! אספתי עבורכם כמה אופציות לערכות בסגנונות שונים. שימו לב בחלק מהערכות תקבלו רק את האלמנטים המודפסים ותצטרכו להדביק אותם עצמאית על שיפודי עץ.

ספארי סטייל- ערכה חייתית עם שילוט משעשע, דמויות של חיות והדפסים מפוספסים ומנומרים. חמוד ביותר! עלות של כ-17 ש"ח (משלוח חינם).
לבדיקה ורכישה לחצו כאן: ערכת ספארי.

אביזרים לצילומים

אוירה טרופית- ערכה מדליקה באווירה טרופית. עלות של כ-13 ש"ח (משלוח חינם).
לבדיקה והזמנה לחצו כאן: ערכה טרופית.
אביזרים לצילומים מסיבה טרופית

שנות ה-60 סטייל- ערכה של 21 פריטים בסגנון שנות ה-60. עלות שכ-30 ש"ח (משלוח חינם).
לבדיקה והזמנה לחצו כאן: ערכה שנות ה-60.
צילומים שנות ה-60

לאירועים ענקיים- ערכה ענקית עם 76 פריטים בסגנון קלאסי. כ-37 ש"ח (משלוח חינם).
לבדיקה והזמנה לחצו כאן: ערכה ענקית


צילומים באירועים

שלטים רבותי, שלטים

שלטי MR&MRS- מיועדים בעיקרון להתלות על הכסאות של החתן והכלה אבל בינינו, מי בכלל זוכה לשבת בחתונה שלו ולאכול? יראו נהדר בצילומים המקדימים. עולים 8 ש"ח (משלוח חינם).
לבדיקה והזמנה לחצו כאן: שלטי MR&MRS

שלטים לצילומי חתונה

Just Married- שלט מדליק לצילומים המקדימים ולתלייה על הרכב כמיטב המסורת ההוליוודית. עולה כ-10 ש"ח (המשלוח חינם). לבדיקה והזמנה לחצו כאן: Just Married

אביזרים לצילומים מקדימים
Just Married 2- שלט נוסף בסגנון קצת אחר. עולה כ-9 ש"ח (משלוח חינם).
לבדיקה והזמנה לחצו כאן: Just Married2.

שלט לצילומים המקדימים

שלטי גיר- עליהם תוכלו לכתוב מה שתרצו בהתאם לרוח שלכם כזוג ולוויב של האורחים. עלות של 10 לוחות כ-7 ש"ח (משלוח חינם).
לבדיקה והזמנה לחצו כאן: שלטי גיר.

אביזרים לצילומים

למסיבת הרווקות- שניה לפני החתונה יש גם שלטים מתוקים מתוקים לצילומים והשתובבויות במסיבת הרווקות. כ-30 ש"ח (כולל משלוח). לבדיקה והזמנה לחצו כאן: מסיבת רווקות.

רעיונות למסיבת רווקותמתלבטים בין הערכות השונות, האמת שגם אני! הן כל כך זולות שתוכלו להרשות לעצמכם להזמין 2 או 3 ולהחליט בסמוך לאירוע איזה מהן מתאימה לכם.

רכישה מהנה!

 

חשוב שתדעו: מדובר בסקירה של מוצרים שהתרשמתי מהם באיביי ונראה לי שיכולים להיות רלוונטים עבורכם. איני נושאת באחריות לעדכניות הקישורים, מלאי המוצרים, איכות המוצרים, המשלוח והשירות שתקבלו. הקניה באחריותכם בלבד!