כשראיתי לראשונה את סדרת המוצרים החדשה של "מזמינים" הייתי קצת בהלם- "איך, איך לא חשבו על זה קודם?". סטודיו מזמינים, שמתמחה בהזמנות לאירועים בסגנון עבודת יד, מציג סדרה חדשה של מוצרי דפוס שיעזרו לכם לשדרג את האירוע שלכם בכמה רמות בקלות ובהוצאה כספית מינימלית: מספרי שולחן וכרטיסי הושבה בסגנון עבודת יד, אליהם מצטרפים אביזרים משלימים נוספים.

מספרים לשולחן

פעמים רבות נתקלתי בפניות של כלות לעתיד שמחפשות מספרי שולחן מקוריים ומיוחדים, אם אפשר עשויים בעבודת יד, רקומים או סתם בסגנון כפרי. הכנת מספרי שולחן בסגנון הזה יכולה להיות אחלה פרויקט DIY לקראת החתונה. אבל בל נשכח שמדובר על מספרי שולחנות שכמותם הממוצעת עומדת על לפחות 30. כלומר, רקמה, הדבקה, תפירה, הדפסה, חיתוך, ניסור ועוד' של לפחות 30 פריטים. אם אתם לא מאוד מתחברים לעבודת יצירה או קצרים בזמן או בתקציב פעמים רבות תאלצו להסתפק במספרים שמציע האולם (שהם לרב מכוערים למדי) או לנסות להשאיל או לקנות מזוג מוכשר אחר את המספרים.

מספרים לשולחנות

סטודיו מזמינים החליט לפתור את הסוגייה ע"י הדפסה של מספרי שולחן מקסימים בסגנון ויטנאג' ובמראה של עבודת יד. מספרי השולחן מודפסים על נייר איכותי בגודל 10X15 ס"מ (גודל של תמונה סטנדרטית) וניתן להשתמש בהם במגוון דרכים:

  • להעמיד במסגרת דמויית וינטאג' או חלקה שניתן למצוא באיקאה או בחנויות אחרות למתנות ופיצ'פקעס. אני קניתי מסגרות חמודות מאוד וגם זולות (4 ב-10 ש"ח) במקס סטוק למשל.
  • להדביק על שיפוד ולנעוץ במרכז שולחן פורח.
  • להשעין על גבי מרכז שולחן.
  • לנעוץ בפקק שעם.

המספרים מגיעים בשתי סדרות- האחת לאירועים קטנים ובינוניים עם מספרי שולחן ל-35 שולחנות והשניה לאירועים גדולים יותר עם מספרי שולחן ל-55 שולחנות. אני חושבת שהמחירים מאוד סבירים, בייחוד בהשוואה להכנת מספרי שולחן בעבודת יד אמיתית והתוצאה לא יורדת מהמקור.

מספרי שולחן לאירוע

למספרי השולחן נלווים כרטיסי הושבה  בסגנון וינטאג'י תואם. הם מודפסים על נייר איכותי וניתן לרשום עליהם את שמות האורחים ומספרי השולחנות ובכך להפוך את מלאכת סידורי ההושבה לאלגנטית ויפה. את הכרטיסים ניתן לתלות על חוטים עם אטבים מעוצבים או להניח על שולחנות.

פתקי השובת אורחים

כרטיסי ההושבה מגיעים בחבילות של 50. אני ממליצה לכם בחום לקנות אקסטרה כרטיסים למקרה של שגיאות כתיב ותיקונים שתרצו לעשות. הכרטיסים כל כך יפים שתוכלו לעשות עם הנותרים שימוש כפתקיות או כרטיסי ברכה קטנים.

פתקי הושבת אורחים

הבטחתי לספר לכם על עוד כמה מוצרים משלימים, אז סטודיו מזמינים הכין גם חבקי מפיות מקסימים עליהם ניתן להטביע את שם הזוג ותאריך החתונה. כמו כן, תוויות מתנה מודפסות למראה אישי וכן, שלט מקסים לשושבינה "קבלו את הכלה" שיכול להוות תחליף מרענן ומקורי לסלסילות הפרחים המסורתיות. לרכישה ופרטים נוספים על מוצרי הדפוס המהממים, אני ממליצה לכם להיכנס לקטלוג של מזמינים.