הקיץ מאחורינו ולמרות שהגשם ממאן לבוא, כבר אפשר להרגיש רוחות של תחילת חורף (או לפחות סתיו). בתור חובבת קיץ וים מושבעת, החלטתי שאני רוצה ליצור לעצמי אווירה קיצית ונעימה בפינת העבודה החדשה שלי, כזו שתחמם את ליבי בלילות החורפיים ותזכיר לי את חוף הים והקיץ. את הרעיון לתמונות הצדפים המקסימות האלה שאבתי מיצירה דומה שראיתי אצל איריס ורשבסקי- אומנית רב תחומית בבית, לא פחות מאשר בשירותים(!). אז תודה איריס על ההשראה.

עיצוב אירועים

אגב, במקרה הזה אני עושה שימוש בתמונות לצורכי עיצוב פנים, אך אתם יותר ממוזמנים לעשות שימוש בתמונות הצדפים לצורכי עיצוב אירועים: יצירת מרכזי שולחן, יצירת מספרי שולחן, עיצוב בקבלת הפנים ואפילו כמתנות לאורחים.

חומרים:

מסגרות (השתמשתי במסגרת עץ של איקאה- מאוד אהבתי את המסגרות האלה, אבל משום מה הפסיקו למכור אותן…)

דבק חם

בד כותנה

צדפים- את הצדפים קניתי בדוכן באילת, ניתן כמובן לאסוף צדפים על החוף (אם כי לא ממש ידידותי לסביבה). לאחרונה ראיתי צדפים דומים בגולף&קו וגם צדפים מגבס באיקאה.
חתונה בים

הכנה:

1. מפרקים את המסגרת. בשלב זה אנחנו נפרדים לשלום מהזכוכית/פלסטיק שאמורים לכסות את התמונה, בגלל שהיצירה שלנו תהיה בולטת החוצה.

2. חותכים מלבני בד כותנה קצת יותר גדולים מגודל קרטון הרקע של התמונה.

עיצוב אירועים

3. עוטפים את קרטון הרקע של התמונה ומדביקים באמצעות דבק חם. שימו לב שאתם לא עוטפים גם את הלשונית של התמונה- כך שתוכלו להעמיד את התמונה בסוף.

אירוע בים

4. מרכיבים חזרה את המסגרת כאשר הקרטון עטוף בבד הכותנה.

עיצוב אירוע בים

5. ממקמים את הצדפים לפי ראות עינכם ולאחר מכן מדביקים עם דבק חם.

עיצוב אירוע בים

תראו כמה פשוט וכמה יפה:

עיצוב אירוע בחוף

חתונה על החוף

 

רוצים לקבל עוד השראה מאניקה? עשו לייק לדף הפייסבוק והישארו מעודכנים!