אם אני מפשפשת בזכרונות הילדות שלי שקשורים לחנוכה עולים להם בעיקר צלופנים צבעוניים, בריסטולים שחורים וניחוח סופגניות. אני חושבת שפעילות החנוכה האהובה על כל המורות לאומנות שלימדו אותי אי פעם הייתה הכנת ויטראז'ים צבעוניים  בשחור, אדום, כתום וכתרים של נרות בירוק זרחני.

אירוע נוצץ

עכשיו כשבגרתי ואני עצמי מוזמנת למסיבת החנוכה הראשונה של שקד הקטן (איזו התרגשות!!!), אני בוחרת להסתכל על חנוכה בצורה קצת שונה, בהירה יותר, נקייה יותר. חג של אור אמור להיות בעיני מואר, מזכך, נקי וטהור. על השחור, האדום והכתום העזים אני בוחרת לוותר לעת עתה ולהתמקד בבהיר, הלבן והזהוב.

עיצוב אירוע

הפקת החנוכה הקטנה הזו היא השראה עבור הקוראים שלי לאירוח בחג,  אירוח בשבת ואפילו כמה רעיונות מהממים לעיצוב אירוע קטן או גדול. כל הפריטים שאתם רואים לפניכם עלו שקלים בודדים והכנתם ערכה דקות ספורות (אני מבטיחה לפרסם מדריכי DIY בהמשך).

בלוטים מעוצבים
עיצוב אירוע

זו בדיוק העונה של הבלוטים המהממים האלה ואפשר לאסוף אותם תחת עץ האלון הקרוב לביתך.  מפרקים את הבלוטים מהכובע שלהם, צובעים בזהב, מייבשים ומלבישים את הכובע חזרה. התוצאות מהממות במיוחד.

עיצוב מקורי

פס נצנצנים זהובים בבסיסו של נר לבן ופשוט הופכים אותו לאלגנטי וזוהר במיוחד. סביבון עץ צבוע זהב בצורות גאומטריות הופך גם הוא למתוחכם ונפלא.

עיצוב שולחן

מסיבת חנוכה

גילוי נאות: אני מתה על סופגניות, מתה. כמה שהריבה בפנים יותר זולה ואדומה, ככה הן גורמות לי יותר אושר. אז נכון, הן לא שיא הבריאות (בלשון המעטה) אבל כמה נחמה יש בסופגניה חמה עמוסה אבקת סוכר?

עיצוב שולחן חג חנוכה

סופגניות לחג

חנוכה

עיצוב אירוע חנוכה

עיצוב אירוע

עיצוב אירוע חנוכה

עיצוב קבלת פנים

לסיום, אני רוצה לאחל לקוראים היקרים שלי חג של אור ושל אהבה, חג של שלווה וטוהר. תעשו מאמץ לבלות את החג עם האהובים שלכם, תארחו, תתארחו, תחבקו, תאהבו!

שולחן חג