כולם מדברים על צילומים זוגיים עכשוויים אבל בעקבות התחרות שעורכות הצלמת דפנה גלעד ואנוכי (עוד על התחרות בהמשך הפוסט) נחשפנו לסיפורים מקסימים על התמונה הזוגית הראשונה של הקוראות שלנו ובני זוגן. הסיפורים כל כך מצאו חן בעינינו שהחלטנו לשתף אתכם גם בסיפורים וגם בתמונות עצמן.

ברשותכם אתחיל בסיפור התמונה הזוגית הראשונה שלי ושל בעלי שצולמה אי שם ב-2005 ביום הסטודנט בטכניון ע"י צלם של אתר המסיבות Bin.co.il (לא להאמין שהאתר עדין קיים). היינו יחד משהו כמו חודש וחצי וזה היה טרי ומרגש וגם קצת מוזר. הנתון הכי משעשע הוא העובדה שאת ראשו של בעלי עטרו אז ראסטות ארוכות מאוד. אני יודעת שהתמונה נמצאת על מחשב כלשהו, בזיכרון כלשהו, אבל לא הצלחתי לאתר אותה. קצת מבאס, אבל ככה זה בתחילתו של עידן בו הפסקנו לפתח תמונות.

ועכשיו לתמונות שלכם…

"התמונה הזוגית הראשונה שלנו הייתה אמורה גם להיות האחרונה שלנו". מספרת דניאל תמם. "היא נלקחה בסוף המסלול בשירותי בצבא. הייתי ביחידה קרבית והוא היה מהסגל. כולם הצלטמו עם כולם בתורות. לאורך כל המסלול לא יצא לנו להצטלם יחד אבל התמונה שהייתה אמורה להיות היחידה והאחרונה בסוף הייתה ההתחלה של משהו חדש."

צילום ראשוןדניאל וגל בתמונה ראשונה

גם התמונה של רות ואור צולמה במסגרת צבאית: "הגענו יחד לקורס משקי לוגיסטיקה ואף אחד מאיתנו לא רצה להישאר למרות זאת נשארנו ואני תיעדתי את הקורס והחבר'ה במצלמה. בסופו של דבר מאוד התקרבנו במשך החודש של הקורס (לי באותה תקופה היה חבר) וידעתי שאני רוצה תמונה איתו כי היה בו משהו שונה. מספר שבועות מתום הקורס נפרדתי מהחבר והתחלתי לרדוף אחריו. עכשיו אנחנו כבר 5 שנים יחד ומתקרבים לחתונה."

צילומים זוגייםרות ואור, לפני שהכל התחיל

התמונה הראשונה של שירה ואור תיעדה את החיבוק האמיתי הראשון שלהם: "התמונה הראשונה שלנו יחד הייתה שניה לפני שהחלטנו שאנחנו זוג. נסענו עם כמה חברים לטיול ספונטני במערת נטיפים נסתרת בשרון ואחרי שהתלכלכנו כהוגן מהבוץ והחלקתי (כמה פעמים) על הטוסיק אחד החברים תיעד את החיבוק האמיתי הראשון. מאז היו עוד כמה טיולים ועוד כמה חיבוקים, אבל התמונה הזו תמיד נשארה האהובה עלי במיוחד."

צילומי זוגיותשירה ואורה בחיבוק ראשון

התמונה הראשונה של איבון וליאור צולמה בסופנטניות בסלסה, המקום בו הם הכירו לראשונה: "אנחנו רוקדים מספר שנים ורק לפני שנתיים שמנו לב זו לזו. מאז אספנו עוד תמונות רבות, מטיולים בארץ ומטיול בחו"ל, מפגשי חברים וגם סתם תמונות. אך תמיד יישאר מקום חם בלבנו למקום בו הכרנו ולתמונה הראשונה שלנו."

תמונה ראשונהאיבון וליאור בסלסה

גם התמונה של שי ואדם צולמה עוד לפני שהם הפכו לזוג: "שנינו פרוטריאנים (אוכלים בעיקר פירות) ונפגשנו בנס פיקניק פירות, בכלל לא הייתי אמורה להיות שם.  ישבנו בסמוך על הדשא ונשנשנו שסק ולא היה לנו מושג שבאותם רגעים מצלמים אותנו  וששבוע וחצי לאחר מכן אנחנו נעבור לגור יחד."

צילום ראשוןשי, אדם והשסק

התמונה הראשונה של סנדרה ובן זוגה צולמה, ממש כמו התמונה שלי, ביום הסטודנט בטכניון לפני שנתיים. הם לא היו יחד רשמית, אבל כבר אז היא הייתה מאוהבת בו וקיוותה להצטלם יחד. למזלה צלם מזדמן צילם אותם יחד: " כנראה כבר אז ניראנו זוג מושלם. חיכיתי שבוע עד שעלו התמונות בדף הפייסבוק של אגודת הסטודנטים ובזבזתי שעה שלמה על חיפוש התמונה."

ואם כבר טכניון, אז גם התמונה של רחלי ודודי צולמה בין כתליו: "אני ובעלי הכרנו בטכניון. גרנו באותו בניין של המעונות, היו לנו חברים משותפים והיכרנו במועדון של המעונות. התמונה הראשונה שלנו צולמה במטבח של דירת המעונות בה גרתי בבניין המשותף." אתם ממש מוזמנים להציץ בבלוג של רחלי- עפיפונים.

dudi2רחלי ודודי בטכניון

 כל הסיפור המקסימים משתתפים בתחרות על צילומים זוגיים אביביים שמתקיימת בימים אלה ממש.
רוצים לחלוק איתנו את סיפור התמונה הזוגית הראשונה שלכם ולזכות בצילומים זוגיים*?

דפנה גלעד צלמת

כל שעליכם לעשות הוא:
1. לפשפש בזכרון ולספר לנו בתגובות לפוסט על התמונה הזוגית הראשונה שלכם.
2. לעשות לייק לעמוד של אניקה ולעמוד של דפנה גלעד.
3. לעשות שיתוף לתמונה שבקישור הזה בפייסבוק.

אנחנו נבחר את הסיפור שאהבנו במיוחד ונכריז על הזוכים המאושרים ב-4/5/14.

לא זכיתם, לא נורא-

בלעדי לקוראי אניקה

דפנה גלעד מציעה הטבה בלעדית לקוראים של אניקה: צילומי זוגיות במחיר מיוחד של 600 ש"ח
(במקום 800 ש"ח)**.

ליצירת קשר עם הצלמת דפנה גלעד: דף הפייסבוק ואתר האינטרנט.

*הצילומים יערכו באיזור השרון ויארכו כשעתיים. חלקם צפוי להתפרסם בפוסט בבלוג של אניקה ובאתר של דפנה גלעד.
** למזמינים עד ה24/5/14.