לא פעם יצא לי לציין שאחת ממילות החיפוש הנפוצות ביותר בבלוג שלי היא "שמלות כלה זולות". זה לא סוד שהרבה מאוד כלות מחפשות שמלות כלה במחירים שפויים אך מבלי להתפשר על האיכות של השמלה או המראה שלה.
לא הייתה שמחה ממני כשפגשתי את רננה גיתית אורן המעצבת של המותג TOORA שחשפה בפני לא רק אוסף שמלות כלה מהמם אלא גם אג'נדת תמחור הוגנת שמשקפת אהבה והבנה אמיתית של הצרכים של הכלות שלה.

שמלות כלה זולות ויפות

שמלות כלה זולות ויפות
"חשוב לי שהכלות שלי ירגישו נינוחות, משוחררות ומאושרת בשמלת הכלה שלהן ולכן חשוב לי שהן תרגשנה כך כבר מתחילת תהליך רכישת השמלה והמדידות. זו אחת הסיבות שאני מקפידה על תהליך מדידה רגוע באווירה נעימה מאוד וכן, גם על טווח מחירים נח שנע בין 3000 ל-4800 ש"ח לשמלה." שמלות הכלה של TOORA הן לרכישה בלבד וניתן לבחור בשמלה מוכנה מאוסף השמלות הקסום או לחלופין לתפור שמלה מאפס.

שמלות כלה טורה

אירוע כלות אקספרס

שמלות הכלה של TOORA ידועות בגזרות מחמיאות לכלות בכל המידות. השמלות מתאפיינות בקו עדין ורומנטי ובשילובי תחרות מיוחדות שרננה גיתית אספה לאורך שנים ממקומות שונים בעולם.
"התחרות הייחודיות הופכות את השמלות שלי למיוחדות מאוד אך גם מגבילות את מספר השמלות מכל דגם. לכן, אם כלה מתאהבת בדגם, אני ממליצה לה להגיע מיד לסטודיו כדי שתוכל להיות בטוחה שהיא תתחתן בשמלה שבה היא התאהבה לראשונה."

טורה שמלות כלה

שמלות כלה אקספרס

שמלות כלה זולות

אירוע כלות אקספרס

הסטודיו של TOORA הוא מקום קסום ומלא השראה והאווירה בו רגועה ונפלאה. הוא שוכן בכרכור הרחק מהרעש וההמולה התל אביבית מה שרק מעצים את החוויה הרגועה, העוטפת והמרגשת של תהליך המדידות. במהלך המדידות נפגשות הכלות בין 2-5 פגישות עם רננה גיתית ועובדות על התאמה מושלמת של השמלה. תתפלאו, אך הרבה מאוד כלות מגיעות מרחוק (מדן ועד אילת, אבל ממש) ואיתן קובעת רננה גיתית פגישות ארוכות יותר ובכך מקלה עליהן את הנסיעות.

שמלות כלה זולות

שמלות כלה של טורה

לכבוד עונת החתונה המתקרבת בצעדי ענק, מארחת רננה גיתית אירוע כלות מיוחד ומשתלם: אירוע "כלות אקספרס" שיתקיים בתאריכים 5-6/2/15 בסטודיו בכרכור.
מדוע אקספרס? מכיוון שהוא מרכז בתוכו ספקיות נהדרות מהתחום: תכשיטים, איפור ושיער, עיצוב אירועים ואפילו עוגות חתונה מדהימות- כך שהכלות רק צריכות להגיע, להתאהב ולסגור באותו המקום ובאותו היום את כל הקצוות.

שמלות כלה זולות ויפות

הדובדבן שבקצפת הוא המחירים המיוחדים בהן תימכרנה שמלות האאוטלט של TOORA. אלו שמלות חדשות לגמרי שהשתתפו בצילומים והפקות ולכן נמכרות במחירים אטרקטיביים במיוחד לימי האירוע 1500-2500 ש"ח בלבד. כל השמלות שמופיעות בפוסט ימכרו באירוע.
אלו באמת שמלות כלה זולות, אך משובחות, מחמיאות ונפלאות כמו שרק שמלות הכלה של TOORA יכולות להיות.
חשוב שתדעו שהכניסה לאירוע חינם בהרשמה מראש- כל הפרטים וקישור לעמוד ההרשמה בדף האירוע.

אני אהיה שם, ואתן?
קרדיטים:
צילום: שבולת שחר
איפור ושיער: עדי רודיק
שמלות: TOORA