אני מאוד מתרגשת! כבר המון זמן שלא יצא לי לכתוב בבלוג ומזל שלאחרונה ביליתי קצת באיביי וגיליתי מלאי מהמם של מוצרים מקסימים (וזולים מאוד) שיכולים להתאים באופן מושלם לחתונה, למסיבת הרווקות, ליום הולדת או לכל אירוע משמח שלכם.
את הפוסט הקרוב אני מקדישה לרשימה של פריטים לעיצוב אירועים. כאלה שאפשר להניח על השולחנות, לתלות בחופה או במקום האירוע עצמו.
מניסיוני: לוקח לפריטים בין שבועיים ל-60 יום להגיע ולכן אם אתם חוגגים ממש בקרוב ותלויים בהזמנה מאיביי, הייתי מוותרת על הלחץ. לעומת זאת אם יש עוד כמה חודשים טובים עד החתונה ואתם מעוניינים לחסוך ולהתחדש בפריטים מהממים- לכו על זה!

פונפוני כוורת
פונפוני כוורת מושלמים בקוטר 15 ס"מ שמגיעים בחבילות של 10 בעלות של 20 ש"ח (כולל משלוח). הניחו אותם על השולחן, תלו אותם בחופה או בכל מקום אחר ותהפכו את האווירה לחגיגית ומושלמת.
לבדיקה והזמנה לחצו כאן: פונפוני נייר.

אופציה נוספת בפונפוני הכוורת היא לרכוש פונפונים במגוון צבעים, גדלים וכמויות. הגדלים נעים בין 15 ל-30 ס"מ והמחירים עד כ-72 ש"ח (משלוח חינם) ל-10 פופנפונים גדולים.
לבדיקה והזמנה לחצו כאן: פונפונים נוספים

עיצוב אירוע בזול

פונפוני טישו
פונפוני טישו מושלמים שמגיעים במגוון מטורף של גוונים וקוטרם נע בין 15 ל-40 ס"מ.
מחירם נע בין 7 ש"ח לקטן לבין 27 ש"ח לענק.
לבדיקה והזמנה לחצו כאן: פונפוני טישו

עיצוב אירועים עשה זאת בעצמך

 

גרלנדות נייר
עוד אופציה לקישוטי נייר תלויים היא גרלנדת ניירות טישו. הן נמכרות בחבילות של 5 במחירי מצחיק של כ-5 ש"ח (משלוח חינם) במגוון צבעים. מניסיון, כדי שגרלנדת הנייר תראה מהמם, נדרשת כמות גדולה של גרלנדות בודדות ולכן אל תחסכו בהזמנה.
לבדיקה והזמנה לחצו כאן: גרלנדות נייר.

גרלנדת נייר

נגזרות נייר
נגזרות נייר עדינות ומהממות שמחברים לכוסות השתיה בשולחן האירוע או בקבלת הפנים.
העלות שלהן היא כ-19 ש"ח ל-50 יחידות (כולל משלוח) והן מגיעות ב-2 צבעים: ורוד או לבן.
לבדיקה והזמנה לחצו כאן: נגזרות נייר.

עיצוב אירוע

עולם האותיות
אותיות עץ מקסימות שאפשר להניח על שולחנות האורחים או בפינות שונות בקבלת הפנים והגן/אולם עצמו. תוכלו להרכיב כל מילה, צירוף או משפט שתרצו. האותיות עשויות עץ, צבועות לבן, גובהן 8 ס"מ ועוביין 1.2 ס"מ. עלות כל אות כ-5 ש"ח (משלוח חינם). לבדיקה והזמנה לחצו כאן: אותיות עץ.

עיצוב אירוע קניה באיביי

אופציה נוספת לשלטי עץ חמודים הם Mr&Mrs שמגיעים בגובה של 8 ס"מ ועלותם כ-16 ש"ח (משלוח חינם).
לבדיקה והזמנה לחצו כאן: אדון וגברת

עיצוב אירוע קניות מאיביי
מספרי שולחנות
שלטים קטנים ומושלמים למספרי שולחנות בצורת לב או ריבוע בגובה 18 ס"מ. כמות של 10 שלטים נעה בין 14-16 ש"ח (משלוח חינם). את המספרים ניתן לכתוב עם גיר.
לבדיקה והזמנה לחצו כאן: שלטי עץ.

שלטים קטנים מעץ

דגלוני תחרה
שרשראות דגלים מתחרה עדינה באורך 2.5 מ'. קישוט מושלם לחופה בעלות מצחיקה של כ-20 ש"ח.
לבדיקה והזמנה לחצו כאן: דגלוני תחרה.

שרשרת דגלים מתחרה עדינה

 

הפריטים מהממים, נכון?! אנחנו לא חוגגים בקרוב, אבל יש לי חשק עז להזמין פה את כל הפריטים ומיד 🙂
מאחלת לכם רכישה מהנה ומוצלחת!

חשוב שתדעו: מדובר בסקירה של מוצרים שהתרשמתי מהם באיביי ונראה לי שיכולים להיות רלוונטים עבורכם. איני נושאת באחריות לעדכניות הקישורים, מלאי המוצרים, איכות המוצרים, המשלוח והשירות שתקבלו. הקניה באחריותכם בלבד!