לא הרבה פוסטים נפתחים אצלי בקליפ מיו-טיוב אבל במקרה של  Deja vu – להקת חתונות איכותית ביותר, זה ממש מתבקש:

בתקופה האחרונה אני שומעת יותר ויותר זוגות שמאסו בדיג'י הסטנדרטי, בבאסים חזקים, אורות שמהבהבים בלי הרף ושירים ששמעו כבר מאות פעמים. לכן כאלטרנטיבה לסטנדרט הנהוג הם מחפשים להקה לחתונה שלהם.

אם כבר להקת חתונות, אז הסגנון של להקת "דז'ה וו" הוא לחלוטין האלטרנטיבה המועדפת עלי באירועים: חברי הלהקה המוכשרים, הבחירה בשירים, הלבוש והאווירה שהם יוצרים הם קונספט מנצח למסיבה כיפית ומקפיצה על רחבת הריקודים.

רפרטואר הלקה מורכב מלהיטים שונים ומגוונים משנות ה-60 וה-70 שמבוצעים בכישרון גדול ע"י חמשת חברי הלהקה: " יצרנו מופע רוקנרול לחתונות ואירועים אחרים המורכב מהשירים הכי יפים של שנות ה60-70. במופע, כולנו לבושים ברוח התקופה ומנגנים על כלי נגינה ומגברים שמביאים את הסאונד המיוחד של התקופה המדהימה ההיא."

להקה לחתונה

צילום: שלי ציקמן

הבחירה בסגנון המוזיקלי הייתה טבעית מאוד: " מוזיקה של שנות ה-60 וה-70 התנגנה בבתים של כולנו והיה לנו ברור שאם אנחנו הולכים להרים מופע שיחזור על עצמו שוב ושוב, אנחנו חייבים לבחור בשירים שאנחנו מאוד מאוד אוהבים. לכן כחוק של הלהקה, אנחנו לא מבצעים שיר אם אחד הנגנים לא אוהב אותו. אין סיכוי שננגן שיר שאנחנו לא מרגישים אליו חיבור."

לגבי מקור שם הלהקה הם מסבירים: "בתחילת הדרך התלבטנו המון לגבי שם הלהקה, השם "דז'ה וו" עלה ונבחר לבסוף מכיוון שהתחבר לאלבום של קרוסבי סטילס נאש ויאנג באותו השם, וגם לקונספט של ביצוע שירים נוסטלגיים שיגרום לאנשים לתחושת "דז'ה וו", חזרה לעבר".

להקה לחתונה

צילום: שלי ציקמן

חמשת חברי להקת "דז'ה וו": נטלי גבע- שירה וניהול הלהקה, עמוס צימרמן- שירה וגיטרות, תום הרנוי- גיטרות, אמיתי וילק- גיטרה בס ואילן טננבאום על התופים, מנגנים יחד כבר הרבה זמן בהרכבים שונים, הן עם קאברים שונים והן עם חומרים מקוריים שלהם.

להקה לאירוע

להקה לחתונה

הם מספרים כי הלהקה החלה כרצון שלהם להביא מוזיקה טובה, ישנה ואיכותית לעולם האירועים והחתונות: "רצינו להקים הרכב שגם יפרנס אותנו וגם יגרום לנו להנות כל פעם מחדש מהחומרים המבוצעים על הבמה". אם כבר מזכירים הנאה, חברי הלהקה נטלי ותום עתידים להינשא בקיץ הקרוב וכבר עכשיו הם יודעים בוודאות שגם ביום החתונה שלהם הם יעלו לבמה לפזז עם דז'ה וו.

הסגנון המוזיקלי של הלהקה נותן מענה למי שמחפש אלטרנטיבה למסיבות הריקודים הסטנדרטיות ומיועד למי שרוצה מסיבת חתונה עם טעם קצת אחר. השירים שמנגנת הלהקה יכולים בהחלט להתאים גם לקהל צעיר וגם לקהל מבוגר מכיוון שהשירים שהלהקה מבצעת הם חוצי דורות.

להקת חתונות

צילום: אוסף פרטי

אז מה מציעה הלהקה?

מופע מרכזי– נמשך כשעתיים ומורכב מהשירים הכי יפים של תקופת שנות ה60-70. נטלי, מנהלת הלהקה, נפגשת עם הזוג ומרכיבה יחד רשימת שירים מרשימה קיימת ומגוונת. לפעמים החתן מפתיע את כלתו בשיר שאנחנו מכינים איתו מראש, לפעמים אנחנו מלווים את הזוג בנגינה חיה לחופה או בריקוד הראשון. בחתונות של המגזר הדתי אנו מבצעים מחרוזת כליזמרים בעברית ובאנגלית לריקודי מעגלים.

מופע אקוסטי– כקבלת פנים או כהופעה באירועים עסקיים. מופע המורכב גם הוא מהשירים הרגועים והשקטים יותר של התקופה. את הגיטרות החשמליות מחליפות גיטרות אקוסטיות ואת הבס מחליף קונטרבס הנותן צליל חם ומלטף.

נשמע לכם טוב? מוזמנים ליצור קשר:

נטלי גבע – מנהלת להקת דז'ה וו
dejavu.band4u@gmail.com
www.dejavuisrael.com
נייד: 0547357373

בלעדי דה ז'ה וו