הו, שיט! אז מחר זה הוולנטיינס? הייתם שקועים בעבודה, לימודים או סתם בחיים עצמם ולא שמתם לב שהגיע היום? מה אתם עושים בקשר למתנות לוולנטייס? זה בסדר, גם אני הייתי עסוקה מעל הראש.  בין היתר מכיוון שאני לוקחת חלק בפרויקט מקסים בשם Love Street (נחמד איך שהשם מתחבר ליום האהבה), שהוא מגזין אינטרנטי של עיצוב, סטייל, אופנה, DIY ועוד דברים טובים. בין הכותבות אפשר למצוא נשים מוכשרות ונפלאות שכותבות על נושאים מקוריים ומבצעות זאת עם הרבה חן. אם אתם עדין לא מכירים, זה הזמן לעשות היכרות מעמיקה. המגזין לבש אווירת חג וקיבץ את מיטב המוחות כדי לספק לכם מענה מהיר, מקורי ומקסים עבור מתנות לוולנטיינס. מציגה לפניכם סקירה ולפני שתברחו לפינות הנסתרות של ה-Love street, אאחל לכם יום אהבה שמח! פותחת את הרשימה, איריס פוגל בן חמו, שהיא גם האישה שעומדת בגאון מאחורי Love Street ומציעה מדריך להכנת תמונת קנבס מקסימה באפס פספוסים. קנבס יום האהבה.

מתנה ליום האהבה

צילום: איריס פוגל בן חמו

  עינת אליאש מגיירת בכישרון רב את מתנות קטנות והמקסימות שהשוס בהן הוא משחקי מילים שאני ראיתי עד כה רק בחו"ל. מקסים, מקסים וממש קל ליישום. משחקי מילים מתוקים.

יום האהבה מתנות

צילום: עינת אליאש

  קופוני אהבה של עינת ספקטור, מצויינים לוולנטיינס ונהדרים גם לכל השנה. שוב, קלות הביצוע (עינת דאגה לצייד אתכם בקבצים להדפסה) לא מאפשרת לנו להמציא תירוצים. מדפיסים ומפתיעים את בן או בת הזוג. קופוני אהבה.

מתנות לוולנטיינס

צילום: עינת ספקטור

  יעל שלזינגר מביאה לכם מדריך, עוצר נשימה, להכנת עטיפה למתנה לכבוד הוולנטיין. העטיפה כל כך מקסימה, שלא משנה תעטפו איתה, הרושם של בן או בת הזוג יוכפל. עטיפת מתנה מהממת בפשטותה.

מנה ליום האהבה

צילום: יעל שלזינגר

  סיגל בן נון מציעה כמה הצעות לשילוב אלמנטים של לבבות בארוחה. ההצעות האלה יכולים לסייע להפוך כל ארוחת ערב צנועה לחגיגה לעיניים. ארוחה זוגית ליום האהבה.

אחרונה חביבה, אני, עם הצעה להכנת קופסאות קטנות ומדליקות שמכילות נשיקה (מגומי או ממרנג) שאפשר לדחוף לכיס ולהוציא בעת צרה או בזמן קשה. נשיקה בכיס.

מתנות ליום האהבה

צילום: אנה בן שבת

זקוקים לעוד רעיונות למתנות וולנטיין זריזות אך מקסימות?
מתנות לוולנטיין וליום יום
10 מתנות ליום האהבה שדורשות מאיתנו מעט אבל מראות הרבה