אחד החששות הכי גדולים של כל כלה הם שנעלי הכלה יתגלו כלא נוחות ביום החתונה עצמו.

נעלים לא נוחות, יכולות להיות נסבלות בשעות הראשונות של היום וניתן לסבול אותן עד סוף החופה, אבל בשום פנים ואופן לא יהיה ניתן להמשיך לסבול איתן בשעת הריקודים.

לכן, לפעמים עוד לפני שהכלה רוכשת לעצמה את נעלי הסינדרלה שלה, היא רוכשת לעצמה את כפכפי הלכלוכית- נעלי המפלט מהעקב העצום או החרטום הלוחץ.

להלן מדריך להכנת כפכפי כלה מדליקות, פשוטות להכנה, זולות והכי חשוב- נוחות.

כפכפי כלה להחלפה

חומרים:

כפכפים לבנות- 10 ש"ח בתחנה המרכזית (חיקוי של הוויאנס).

סרט סאטן בצבע שנהב(Ivory) או לבן באורך 5/8 אינצ' (1.6 ס"מ)- 1.59$ ל4.57 מטר (5 יארד)  מebay. מילת החיפוש: Satin ribbon.

פרחי סאטן לבנים עם חוט ליפוף- 6 פרחים בעלות של 1.49$ מebay. מילת חיפוש: Satin rose. אם לא מוצאים ורדים עם חוט ליפוף, ניתן לרכוש ורדי סאטן רגילים ולהדביק עם דבק 3 שניות (זהירות עשוי ללכלך).

 חומרים להכנת נעלי כלה להחלפה

הוראות הכנה:

מורידים סימנים "מזהים מהכפכפים": לעיתים מופיע על הכפכפים עצמם (לא הרצועות) סמל של היבואן, ניתן להסירו בקלות עם מסיר לק. כמו כן, מסירים את סמל ברזיל או כל סמל אחר שמודבק לרצועה.

 הכנת נעלי כלה להחלפה

משחילים את קצה הסרט לתוך אחד מהחורים התחתונים בכפכף, מושכים מעט מהסרט ומגלגלים אותו סביב הצ'ופצ'יק של הרצועות מספר פעמים (ניתן לעשות קשירה עם יש מקום בין הסוליה לצ'ופצ'יק).

הכנת כפכפי כלה להחלפה

מלפפים את הסרט על הרצועה ברווחים קבועים תוך כדי מתיחה. מלפפים גם על הפס שבין האצבעות- יורדים עד למטה ועולים חזרה.

 הכנת כפכפי כלה להחלפה

על אחת הרצועות מלפפים את הפרחים- שלושתם ברצף, בין פרח לפרח מלפפים את סרט הסאטן וממשיכים ללפף עד הסוף. (מי שמדביקה את הפרחים, מדלגת על שלב ליפוף הפרחים, ומדביקה את הפרחים לאחר סיום תהליך הליפוף).

הכנת נעלי כלה להחלפה

ממש כמו בהתחלה, מכניסים את הסרט לתוך החור השני ומלפפים סביב הצ'ופצ'יק- חשוב שהסרט יהיה מתוח. כמובן את שאריות הסרט מסתירים ברווח שבין הסוליה לצ'ופצ'יק.

הכנת נעלי כלה להחלפה

ויאללה לריקודים!

הכנת נעלי כלה להחלפה

רעיון מדליק: מתנה מקסימה לכלה העתידית מהחברות במסיבת הרווקות.