אני אישית לא מאמינה שצריך יום (או יומים) מיוחדים כדי להראות לבן הזוג שאתה אוהב אותו ויחד עם זאת מבחינתי הולנטיין (הנוצרי במקור) וט"ו באב (היהודי) הם צלצול פעמון שמתריע לנו "מתי בפעם האחרונה עשית משהו למען בן הזוג?".

זאת בהחלט הזדמנות לחשבון נפש קטן עם עצמך. אפשר לנצל את התזמון להענקת מתנות לולנטיין ואפשר לשים לך תזכורת בראש שיש לך "חוב" לבן הזוג ושהגיע הזמן להראות לו שאתה אוהב אותו בכל יום אחר.

נכון, זה מכבר ימי האהבה הפכו להיות מצעד ראווה צרכני שגולת הכותרת שלו היא לקנות, לקנות, לקנות. אבל בפוסט שלפניכם אני מציעה רעיונות למתנות לולנטיין דיי המתקרב בפרט וליום יום בכלל, שלא דורשות סכומי כסף גדולים או הרבה השקעה, אבל הם בהחלט צועקים: "אני אוהב/ת אותך!".

תהנו.

 

תיונים מלאי אהבה

אם בן/בת הזוג הם מחובבי התה, אפשר לקנות סוג תה אהוב, לגזור לבבות בריסטול (שיהיו גדולים יותר מהתווית המקורית של התה) ולהדביק משני הצדדים. על הלבבות אפשר לכתוב מילות אהבה ואיחולים. את התיונים אפשר לארוז בשקית אורגנזה או בקופסה יפה וזו בהחלט מתנה ראויה להערכה.

 

מתנה ליום האהבה

www.marthastewart.com

שיפודי תותים

השווקים והחנויות מלאים תותים מתוקים בעונת החורף. אם בן/בת הזוג אוהבים את הפרי המתוק והריחני אני מציעה את אופציית שיפודי הלב. חוצים כל פרי לשניים, מניחים אותו על צידו הפנימי ומעצבים לצורת לב. משחילים את הלבבות על שיפוד והרי לנו שיפודי לב מקסימים.

 

מתנה ליום האהבה

blowoutparty.com

 

 לבבות בד

לבבות בד קטנים שניתן לתפור בקלות. גוזרים לבבות בד, תופרים אותם יחד וממלאים בצמר גפן. ככל שהבד נעים יותר, כך יהיה כיף יותר לקבל אותם. את לבבות הבד אפשר להחביא בכל מיני מיקומים- כיסים, תיקים, נרתיק המשקפיים, ארון בגדים ועוד. הפתעה מקסימה ונעימה.

 

מתנה ליום האהבה

twigandthistle.com

מים רבים לא יכבו את האהבה

אם בן/בת הזוג לוקחים איתם לעבודה בקבוק מים, אפשר לקשט אותו בהפתעה. לוקחים רצועת נייר/בריסטול ברוחב שיכסה את התווית המקורית ובאורך שיעטוף את הבקבוק כולו. מקשטים וכותבים מה שעל ליבנו ולאחר מכן מדביקים עם דבק או נייר דבק על הבקבוק.

 

מתנות ליום האהבה

jacolynmurphy.com

 

סימן שאני אוהב/ת אותך

לאוהבי הספרים-אפשר להכין סימניית לב בקלי קלות. לוקחים 2 ריבועי בריסטול (רצוי מצבעים שונים) וגוזרים שני לבבות- לב אחד צריך להיות קטן מהשני. מדביקים את הלב הקטן במרכז הלב הגדול רק בחלק העליון (השפיץ נשאר לא מודבק).

מתנות ליום האהבה

marthastewart.com

 צנצנת הפתעות

לוקחים צנצנת זכוכית כלשהי שיש בבית (ריבה, מיונז וכו') ומסירים את המדבקה באמצעות השרייה במים חמים. אל תוך הצנצנת מכניסים סוכריות קשות, סוכריות גומי, נשיקות או עוגיות וסוגרים. מלפפים חוט סביב פתח הצנצנת וקושרים אליו ברכה קטנה.

 

מתנות ליום האהבה

eighteen25.blogspot.co.il

 

הסיבה לחיוך שלי

הזדמנות נפלאה להחליף את מברשת השיניים הישנה. מברשת שיניים חדשה ואליה מחובר פתקון שאומר: "אתה הסיבה לחיוך שלי". (או כל רעיון אחר).

 

מתנה לולנטיין

jacolynmurphy.com

 

 ילדה סוכר

לוקחים סוכריה שטוחה על מקל. מדביקים עליה לב בריסטול שגזרנו מבעוד מועד וכן עלים קטנים- ומקבלים פרח מקסים שהוא גם לב וגם סוכריה.

מתנה לולנטיין

 potterybarnkids.com