רוצים לפנק את האורחים שלכם במתנה קטנה מקסימה ומתוקה אבל טרם החלטתם במה? שקיות מרשמלו מעוטרות- רעיון פשוט, זול ושובה לב  עבור מתנות לאורחים שלנו. כיף להכין, כיף לתת וכמובן שכיף לקבל.

מתנות לאורחים

חומרים:

מרשמלו- בשקית שלנו נכנסו 6 יחידות מרשמלו. לצורך חישוב כמות החבילות שתדרשו לקנות: בשקיות של 180 גרם יש כ-35 יחידות מרשמלו. בשקיות הענק (216 גרם) יש כ43 יחידות.  (ל-100 אורחים, למשל, תצטרכו כ-18 חבילות במשקל 180 גרם).

שקיות צלופן קטנות שניתן לקנות ממש בזול בebay במגוון גדלים-Cello Bags בגודל 12X16 ס"מ בעלות של 17 ש"ח ל-50 שקיות (כולל משלוח).

סלוטייפ תחרה שניתן גן כן לקנות בebay במגוון צבעים ודוגמאות-Lace tape בעלות של 1$ עבור מטר סרט (כולל משלוח).

מדבקות "תודה" שהדפסתם בעצמכם או בבית דפוס מקצועי

מספריים

מתנה לאורחים

 

הכנה:

1. מכינים מדבקות. דרך אחת היא להדפיס מדבקות בבית דפוס, תוכלו להעביר אל בית הדפוס דוגמא וגודל רצוי והם ידפיסו לכם את המדבקות. גודל המדבקה בתמונה הוא 4X6 ס"מ. היתרון הגדול הוא שאפשר לבקש כבר מראש שהמדבקות יהיו חתוכות ואז נחסך לנו הרבה כאב ראש. האפשרות השניה ובה אני בחרתי, היא להדפיס באופן עצמאי את המדבקות על נייר מדבקה מיוחד למדפסת ביתית. עיצוב פשוט ביותר (אפילו בפאואר פוינט), הגדרת גדול הדף הרצוי והדפסה הובילה לתוצאה שלפניכם.


מתנה מקורית לאורחים

2. מודה שהחלק המעצבן ביותר בתהליך היה לגזור את המדבקות ולקלף את השכבה הדביקה. אם אתם בוחרים להדפיס בעצמכם את המדבקות אני ממליצה בחום לבחור בצורה ריבועית פשוט שקל לגזור בצורה ביתית או באמצעות גיליוטינה.

מדבקות בהדפסה עצמית

3. סלוטייפ תחרה הוא כלי מצוין ליצירה וקישוט. חותכים ממנו חתיכה לפי רוחב השקית. שימו לב בעת רכישת הסרט לאורך בו הוא מגיע. עשו חישוב של רוחב השקתX מספר השקיות ולפי זה הזמינו רצועת סלוטייפ באורך המתאים.
סלוטייפ תחרה
4. לתוך השקית מכניסים מרשמלו ומדביקים היטב.

מתנה לאורחים מרשמלו

5. על השקית הסגורה מדביקים את מדבקת ה"תודה" שלנו.

מתנה לאורחים

הרי לנו פתרון מקסים עבור מתנות לאורחים- כבר אמרתי שכיף להכין וכיף לקבל?