החלטתם לעצב מרכזי שולחנות בעצמכם?

באופן מפתיע ממלכת הריהוט השוודית איקאה עשויה לספק כמה וכמה פריטים מקסימים  בקווים נקיים שעשויים לסייע לכם לעצב את האירוע שלכם בעצמכם: מרכזי שולחן, שלטי מספור לשולחנות ושדרוגים לקבלת הפנים.

מרכזי שולחנות

מחירי מרכזי שולחנות תלויים בעלות הכלי וכמובן במה שיש בתוכו. בגזרה הזו איקאה מצטיינת במיוחד והכלים שהיא מציעה נעים בין 7 ל-30 ש"ח לכלים מקסימים ושימושיים במיוחד.

את הפרחים ניתן לקנות ישירות ממגדלי הפרחים ולהוזיל מאוד את העלויות של כל מרכז שולחן. כמובן שצריך לקחת בחשבון שיש מישהו שיוכל לאסוף את הפרחים יום לפני האירוע, לגזום אותם בהתאם, לסדר יפה בכלים, לדאוג לתנאים מתאימים כדי שהפרחים ישארו רעננים וכמובן להציב אותן בגאון במרכזי השולחנות. אם בחרתם לעצב מרכזי שולחנות בעצמכם, אל תשכחו לצרף פתקון חמוד או מדבקה על הכלים שיאפשרו לאורחים לקחת אותם אחרי האירוע (אלא אם כן אתם רוצים את כל הכלים לעצמכם).

אגרטלים מאיקאה עבור מרכזי שולחנות

1. עציץ סקוראר- 15 ש"ח  2. אגרטל פליטלינג- 7 ש"ח  3.אגרטל ואזן- 9 ש"ח  4. אגרטל רקטאנגל- 15 ש"ח

שדרוג מראה קבלת הפנים

לשידרוג מראה קבלת הפנים ניתן להשתמש בעששיות, פמוטי זכוכית קטנטנים או אגרטלים. את הפריטים אפשר להציב על השולחנות, עמדות הבופה ואף לתלות על העצים בגן (במקרה של עששיות). לטובת הפמוטים והעששיות ניתן לרכוש  באיקאה נרות במחירים סבירים למדי.

חפצים לשדרוג קבלת הפנים

5. פמוטי גליי- 4 ב-5 ש"ח 6. עששית רוטרה 29 ש"ח 7. אגרטל סנרטיג- 2 ש"ח

מספרי שולחנות

לטובת מספור השולחנות ניתן להיעזר במסגרות עץ או פלסטיק שהרשת מציעה ולשדרג מאוד את הלוק הכולל של האירוע. מדפיסים מספור בפונט, צבע ודוגמא שאוהבים (אפילו במדפסת ביתית) ומציבים בתוך המסגרות. מסגרות של 10X15 ס"מ עשויות להתאים למטרה זו. בסוף האירוע תוכלו לאסוף את המסגרות, להכניס לתוכן תמונות של יקירכם מן האירוע עצמו ולהעניק להם כמתנת תודה על השתתפותם בחתונה.

 מסגרות למיספור שולחנות

 8. מסגרות עץ רם- 3 ב-6 ש"ח 9. מסגרות פלסטיק דו צדדיות טולסבי- 7 ש"ח.

 

כפי שניתן לראות, איקאה על אף שאינה מתמחה בתחום עיצוב אירועים, מציעה מספר די רחב של פתרונות לעיצוב מרכזי שולחנות ושדרוג קבלת פנים. שווה קפיצה.