בבת מצווה, חתונה, בצילומי זוגיות, בצילומים מקדימים או בעמדת צילום באירוע עצמו- שלטי לוח גיר לצילומים הפכו לאביזר פופולרי מאוד. כותבים מה שרוצים מצלמים, מוחקים ומעבירים למצולמים הבאים. הכנת האביזר נראית מורכבת וקשה, אבל האמת היא שאפשר להכין את הלוחות האלה ממש ממש בקלות ב-5 שלבים בלבד.

לוח גיר

http://www.etsy.com

חומרים:
גיליון לוח גירים דביק- גיליון בגודל 2מ'*45 ס"מ ניתן לקנות מאיביי בעלות של כ-35 ש"ח כולל משלוח. קנייה בקישור זה-Chalkboard (וזה אפילו מגיע עם 4 גירים צבעוניים).
קרטון עבה בגודל A4 בערך
קיסם
מספריים
טוש
שבלונה של ענן דיבור- ניתן להכין בתוכנת וורד או להוריד כאן.

לוח גירי

הוראות הכנה:

1. מסמנים על גיליון לוח הגיר את הגודל הרצוי (לפי גודל מלבן הקרטון) וגוזרים.

מדבקת לוח גירים

2. מדביקים את הגיליון על הקרטון. מתחילים לקלף את השכבה המבודדת באחת הפינות ומדביקים אל הקרטון, כשגיליון הגיר נוגע בקרטון מהדקים אותו היטב למניעת בועות. ההדבקה קלה יחסית וכמעט ולא נוצרות בועות. את הגיליון עדיף להדביק על הצד המקושקש של הקרטון (אם יש כזה), כדי שהאורחים לא יראו שהכנו את השלטים מארגזים של קוקה קולה :).

מדבקת לוח גירים

 

3. אחרי שהדבקנו את הגיליון לקרטון. אפשר לראות פה דוגמא לא(!) חיננית של קרטון קצת עקום עליו הדבקנו את הגיליון. זה בסדר גמור. בשלב הזה מדפיסים את שבלונת ה"בועה", גוזרים ובאמצעותה מסמנים בועה על גבי הקרטון.
עריכה: הערה שקיבלתי ואני רואה לנכון לציין (ותודה למיכל): כדאי להדביק בריסטול או 2 על הקרטון כדי להימנע מהקווים המקווקווים שלו כשכותבים עליו עם גיר. שימו לב שאתם מורחים על הבריסטול שכבת דבק אחידה (כדי שלא יווצרו גושי דבק שבעצמם יצרו משטח לא חלק).

מדבקת לוח גירי

4. גוזרים את הקרטון על פי סימון הבועה.

לוח גירים

 

5. משחילים קיסם לקרטון. ההשחלה קלה למדי.

לוח גירים

עכשיו אפשר לכתוב ברכה או איזו אמרה משעשעת:

אביזרים לצילומים

וזהו- יש לנו שלט:

אביזרים לצילומים