טראש דה דרס (Trash the dress)  הוא סט תמונות שבו מצטלם הזוג לפני או אחרי החתונה כדי לצאת קצת מהקונספט המעונב והמפונפן של החתן-כלה. יש מי שבוחר לעשות אותו בחוף הים, להרטיב את שמלת הכלה עד היסוד ולהחריב את חליפת החתן, יש מי שמשתמש בצבעי גואש צבעוניים ויש מי שמתלכלך בעוגת קצפת.

טראש דה דרס

התמונות שלפניכם הם מסדרת טראש דה דרס של הילה וניב שצולמו ע"י הצלם שירן גרנות וע"י אבישי שדה (צילום ועריכת וידאו). מעבר לכך שכל המשתתפים עשו את הצילומים האלה בהתנדבות למען עמותת חבר (כלבייה ל-80 כלבים נטושים שמבקשת לתת להם בית חם עד לאימוץ) בעיני, הם אחד הרעיונות המגניבים והחדשניים ביותר- ואם המטרה היא כל כך חשובה- אז בכלל.

טרש דה דרס

טרש דה דרס

טראש דה דרס

הילה, 28, וניב, 29, הכירו בג'יידייט.  הילה מתנדבת בעמותת חבר מאז שהיא ילדה ומספרת שהיא מטורפת על בעלי חיים: "מהרגע שניב הכיר אותי לא היתה לו ברירה אלא לשתף עם זה פעולה. חודש אחרי שהכרנו הוא עצר איתי בשוליים של כביש מהיר כדי לחלץ גור חתולים גוסס ומאז הוא כבר לא שואל שאלות – הוא נהיה ממש כמוני ומוכן לעשות הכל כדי לעזור לחיה במצוקה." ניב הצטרף אל הילה להתנדבות אקטיבית בעמותה ובשנים האחרונות הוא עוזר בהסעות וטיפול בכלבי אומנה שמגיעים אליהם הביתה.  הבית שלהם משמש בית אומנה לכלבים שלא יכולים להיכנס לכלביה מכל מני סיבות (פציעות, מצוקה נפשית, גיל).

טרש דה דרס

trash the dress

סדרת צילומי הטראש דה דרס הייתה מבחינת הזוג קודם כל פרסום העמותה: "חשבנו בהתחלה על סתם צילומים חובבניים עם איזה חבר ובכלל לא ידענו מה זה "טראש" ושזה קיים. שירן הצלם, התנדב למשימה ואז גם החלטנו להשקיע בבגדים כדי ללכת עם זה עד הסוף. מיד לאחר האירוע פרסמנו את התמונות והסרטון של הטראש כדי לקדם את העמותה ואת הכלבים שלנו."

טרש דה דרס

טרש דה דרס

החתונה של הילה וניב התקיימה ב-2.5.13. "ניסינו מאד לשמור על מינימליזם – השמלה שלי היתה מאיביי, על המסכים ברקע הוקרנו תמונות של כלבים מהעמותה ותמונות מהטראש ובכלליות זו הייתה חתונה לא ממש שגרתית".

טרש דה דרס

טראש דה דרס

הילה שמנהלת את האתר ודף הפייסבוק של העמותה מספרת כי: "עמותת חבר מצילה כלבים וחתולים כבר כמעט 20 שנה. זו עמותה שלא ממיתה כלבים ואנחנו עושים כל מה שרק אפשר כדי לתת להם אהבה ויחס של בית, כדי שיהיו מאושרים עד שימצאו בית אמיתי. יש בכלביה שלנו 80 כלבים והעמותה מנוהלת ע"י מתנדבים בלבד, שמקדישים את החיים שלהם להצלת בעלי חיים."

trash the dress

trash the dress

trash the dress

trash the dress

טראש דה דרס

טרש דה דרס

טראש דה דרס

 

ואם אתם רוצים לראות את תהליך הטראש- אתם מוזמנים להציץ בוידאו המקסים:

Hila & Niv- TRASH THE DRESS from Avishai Sade on Vimeo.

 

   צילום סטילס: שירן גרנות.

 צילום ועריכת וידאו: אבישי שדה.

ליצירת קשר עם עמותת חבר, לאימוצים, תרומות או התנדבות אתם מוזמנים לפנות ל:

טלפון: 054-6303861

דף הפייסבוק – https://www.facebook.com/haver.org
אתר- kelev.org.il
יש לכם עוד רעיונות "הורסים" לטראש דה דרס? כתבו לנו בתגובות…