התמונות שלפניכם צולמו בחתונה הביתית של דניאל ועובד שנערכה בחצר בית הורי החתן במושב נטף. חתונה בחצר הבית זו הזדמנות נפלאה לחתונה אינטימית ואישית יותר וזו גם חגיגה לאוהבי העיצוב והאווירה.

דניאל ועובד נפגשו לראשונה במכינה קדם צבאית בירושלים המשלבת בין דתיים (עובד) וחילונים (דניאל). מגיל 18 ועד גיל 21 הם היו ידידים טובים, עד שיום אחד עובד התוודה בגילוי לב על אהבתו לדניאל. דניאל קצת נבהלה, אך לאחר חודש היא התפכחה ("ברוך השם" לדבריה) ומאז הם כבר 4 שנים יחד.
מספרי שולחן מקסימים

חתונה בחצר בית

חתונה בחצר

על ההפקה הייתה אחראית אלמוג אילוז, חברה של דניאל ועל עיצוב האירוע וסגנונו הייתה אחראית בת הדודה המוכשרת של הכלה אורי פישמן בעלת הבלוג גומות. הבחירה בצבע הצהוב התחברה למעצבת עם ניחוח וינטג', כפר, טבע וזהו גם אחד הצבעים האהובים עליה. העיצוב כולו נעשה בכשרון רב ובעבודת יד.

הפונפונים הוכנו ע"י המעצבת במהלך ההכנות מטול(להדרכה של הכנת פונפונים אפשר להציץ כאן) ועל מרכזי השולחן הונחו מספר פריטים: פרחים צהובים בשקיות נייר חומות, מעמדי לקאפקייקס ומספרי שולחן מקסימים.

חתונה בחצר

מספרי השולחן הוכנו ממסגרות פשוטות שנצבעו צהוב, טפט בדוגמא עדינה ומספרים שנגזרו משבלונות ונצבעו צהוב גם כן. על השולחנות הונחו גם מעמדי קאפקייס של המעצבת ענבר היימן- buba. (אם חשקה נפשכם בהכנת מעמד קאפקייקס לבד- כנסו למדריך השלם).

חתונה בחצר הבית

חתונה בחצר

חתונה בגינה

חתונה בגינה

עמדת פרחים לחתונה

בעמדת שזירת הפרחים עמלו "שוזרות הולכות" שקישטו את האווירה בפריחה רעננה והעניקו לכל אורח מתנה קטנה ופורחת.חתונה בחצר הבית

ואם כבר מדברים על פרחים, אי אפשר שלא להנות קצת מפרח יפה במיוחד- דניאל הכלה המקסימה.

חתונה ביתית

כלה צנועה

כלה מקסימה

כסא כלה

חתונה בחצר בית ההורים

חתונה צנועה

חתונה ביתית

חתונה קטנה

חתונה ביתית

בלילה, האווירה הכפרית העדינה נראתה לא פחות מקסים מביום וכך ניתן היה לשמור בקלות לשמור על הרגשה של אינטימיות ומשפחתיות שהיא כל כך חשובה בחתונות, בעיקר חתונות ביתיות.

חתונה בגינה הביתית

עיצוב לבד

חתונה בחצר הבית

חתונה בחצר הבית

כל שנותר לי הוא לאחל לזוג היקר שהחיים שלהם יהיו יפים, נינוחים ומעניינים לפחות כמו החתונה שלהם- מזל טוב!

 

קרדיט צילום: אביב נווה- על תמונות הזוג, איתי פישמן- על תמונות עיצוב והנוף

רוצים לשתף את קוראי הבלוג של אניקה בתמונות והשראה מהחתונה שלכם?

מוזמנים לשלוח מייל ל:annika.events@gmail.com