לכבוד הולדת האפרוח הקטן שלנו, בואו של הסתיו ורגעים של נוסטלגיה, אניקה חושפת צילומי הריון מקסימים שנערכו על חוף הים בימים האחרונים של הקיץ. וכמו תמיד, היא מצרפת צרור של עצות לצילומים מוצלחים.

אביזרים לצילומי הריון

לפני חודש בדיוק השתנו חיינו לתמיד. הקוראים שלי אולי לא שמו לב, מה גם שהבלוג היה פעיל בצורה יוצאת דופן לאחרונה, אבל משהו חשוב מאין כמותו התרחש במשפחתנו הקטנה.

צילומי הריון אניקה

צילומי הריון בחוף הים

ב16/10/13 נולד בננו הבכור- שקד. הוא הגיע קצת מוקדם, הפתיע אותנו מאוד גם בתזמון וגם באופן הלידה, אבל הכל מתגמד לעומת הנוכחות שלו בחיינו.

צילומי הריון מקוריים

אני לא נוהגת לחשוף את עצמי ה"פרטית" בבלוג, אבל לכבוד חודש לבואו של האפרוח הקטן לחיינו, הזיכרונות העולים מהקיץ שעבר והציפיות מהחיים שלנצח יהיו שונים (לטובה כמובן, אבל שונים)  אני רוצה לשתף אתכם בסט תמונות ההריון המרגש שערכנו לפני כשלושה חודשים.

צילומי הריון מקוריים

צילומי הריון

צילומי הריון

על הצילום והסטיילינג אחראיות אלינור ומאיה . מאיה על הצילום הנהדר ואלינור על הסטיילינג המהמם ושתיהן יחד על האווירה הטובה והחוויה המקסימה שעברנו.

צילומי הריון אניקה

צילומי הריון יפים

כהרגלי אני מצרפץ כמה עצות שימושיות לצילומי הריון בפרט וצילומים זוגיים בכלל:

חפשו השראה ברשת וקבלו החלטות מראש

הביטו בדוגמאות של צילומים ברחבי הרשת, תראו איזה סגנון אתם אוהבים יותר ואיזה סגנון פחות. החליטו האם אתם מעדיפים צילומים במקום פתוח או בסטודיו: מה נראה טוב יותר בתמונות מבחינתכם ולצד מה באמת פרקטי בעונה הנוכחית של השנה. חשבו האם בצילומי הריון חושפי בטן יהיה לכם נח להצטלם בחוץ במקום בו יש אנשים זרים (אני מודה, זה היה די מביך לשחק אותה דוגמנית בפרהסיה) או שאולי תצטלמו בגינה פרטית וכך תשלבו בין החוץ לסביבה אינטימית יותר.

צילומי הריון אניקה

למדו על פוזות וזוויות צילום

שמרו לכם תמונות שאהבתם בהן את זוויות הצילום, הדגשים והפוזות של המצולמים. נכון, התמונות הטבעיות הן היפות ביותר, אבל לא תמיד קל לנו להשתחרר ולכן המוטו "Fake it till you make it" עובד פה נהדר. תחילה חקו את המצולמים בתמונות שאהבתם, אחר כך זה כבר יזרום לבד עם הכוונה של הצלם ועם האווירה. לא חייב להיישיר מבט אל המצלמה, מבטים אל "האופק" מצטלמים נהדר, כמו גם מבטים לעיניים אחד של השני.

הצטיידו באביזרים

הביאו איתכם אביזרים לצילומים. אפשר להשתמש באביזרים שמיועדים במיוחד לצילומים ואפשר להצטייד בחפצים שונים שמצטלמים נהדר. אני הכנתי את התמונות במסגרות העץ בהם כתבנו: אמאל'ה, אבאל'ה, Coming soon  וכן שרשרת דגלונים עליה כתבתי "Its a boy". מאיה ואלינור ציידו אותנו בעוד כמה חפצים חמודים כמו מילת העץ "Love". זה פשוט נראה מצוין בתמונות.

צילומי הריון

צילומים

בחרו בצלם שהתחברתם לסגנון הצילום שלו

חשוב שתבחרו בצלם שאהבתם את סגנון הצילום שלו, אך יותר חשוב שתשתפו אותו בויז'ן ובתחושות שאתם רוצים להעביר בצילום, כך שהוא ידע על מה לשים דגש. אין כל רע בהעברת לוח השראה עם תמונות וסגנונות שאהבתם לצלם כמה ימים לפני סשן הצילומים. אבל חייבים לשים לב שיש התאמה כלשהי בין הסגנון של הצלם לבין התמונות שאתם אוהבים, אחרת אתם עלולים לצאת מאוכזבים.  בדקו את זויות הצילום של הצלם, העיבוד לתמונות, התאורה שבה הוא משתמש והדגשים שהוא בוחר להבליט בתמונות.

צילומים זוגיים

ביגוד נח אך לא שגרתי

בחרו לכם בגדים שיהיה לכם נח ונעים להצטלם איתם אבל הוסיפו גם כמה פרטים מרעננים כגון כובע או צעיף, גם אם אתם לא נוהגים להשתמש בהם ביום-יום. דמיינו כיצד אתם רוצים להראות בתמונות ואל תתביישו לרכוש פריט או שניים כדי להשלים את הויז'ן. התאימו את הלוק אחד לשני כדי ליצור תמונות הרמוניות. הביאו איתכם כמה סטים של לבוש- זה מאוד נחמד ומגוון, רק דאגו מראש למקום בו תוכלו להחליף ברוגע את הבגדים.

צילומים אניקה

צילומי הריון

 

והכי חשוב, פשוט תהנו- אתם יוצרים לכם זכרונות מתקופות מיוחדות שלא יחזרו….

צילום הריון

צילום וסטיילינג: Elinor & Maya Photigraphy

מצולמים: ההורים של שקד 🙂