אלבום חתונה מעוצב

רוצים לזכות בשיעור פרטי ממומחית בתחום עיצוב אלבומי בוטיק ולהכין אלבום חתונה מעוצב בעבודת יד בעצמכם? השתתפו בתחרות המופיעה בסוף הפוסט.

אני זוכרת איך לפני 8 שנים נפעמתי למראהו של אלבום החתונה המעוצב ידנית של בן דוד שלי. כל תמונה נגזרה והודבקה מחדש על הדפים, הודבקו אלמנטי נייר שונים והמעצבת אף ציירה תוספות שונות במכחול. כשאנחנו בחרנו אלבום חתונה, נרתעתי מאוד למשמע המונח אלבום מעוצב ידנית. היה נדמה לי שהסוג הזה של האלבומים שייך למאה הקודמת ושאנחנו בוחרים בטכנולוגיה וקידמה- אלבום דיגיטלי. באלבום הדיגיטלי המעצב מסדר את התמונות במחשב על כפולת הדפים, מוסיף אפקטים ממוחשבים אם הזוג מעוניין ומדפיס את האלבום על דפים חלקים ומבריקים.

אלבום חתונה מעוצב
לאחרונה אני שומעת יותר ויותר זוגות שרוצים לחזור למקור- אלבום מעוצב בעבודת יד.  העיצוב הממוחשב, הדפים הקרירים והאחידות, החלו להרתיע זוגות שמתחתנים והם מחפשים אחר הדבר האמיתי- אלבום בו כל דף שונה בעיצוב, באופי ובפרטים. אלבום שמקרין חום, השקעה ועבודת יד על הפרטים הקטנים ביותר.

אלבום בעבודת יד

למי שמחפש יד אמן שתעצב עבורו אלבום חתונה, אלבום יומולדת, אלבום לתינוק, ספר ברכות או כל מוצר נייר משובח- אני שמחה להציג את אולה חומנוק או בשם הבמה- אולושקה, המתמחה בעיצוב אלבומי סקראפ מדהימים ולראייה התמונות שלפניכם.

אלבום חתונה מעוצבאלבום חתונה בעבודת יד
אולה היא מעצבת גרפית במקצועה, בוגרת  בית ספר לאומנויות התקשורת "חשיפה" של האוניברסיטה הפתוחה וזוכת התחרות סטארסקראפ 2011 (תחרות בין מעצבות אלבומים בעבודת יד). לאחר לידת בנה הבכור התפטרה אולה מעבודתה כגרפיקאית וחיפשה תעסוקה שתשתלב עם חיי המשפחה החדשים.  "במקביל גם רציתי לעצב לבני אלבום תמונות מהשנה הראשונה של חייו, וחיפשתי רעיונות לאלבומים לא דיגיטליים, כי רציתי שהאלבום שלו יהיה יותר חמים ואישי." שני הרצונות של אולה התחברו יחדיו והיא החלה לעצב אלבומים בעבודת יד והפכה למומחית בתחומה.

אלבום בעבודת יד

אולה מאוד מקפידה על עבודה עם חומרים איכותיים ברובם מחו"ל, העבודות שלה נקיות ומדויקות מאוד והיא מצהירה ש"אין סיכוי שתמצאו בעבודות שלי דבר מרוח או הדבקות שאינן ישרות." היא ניחנה בחוש אסתטי מפותח מאוד ויכולת להרגיש ולהבין בקלות את רצון הלקוחות שלה.

סקראפ

"מאוד חשוב לי שכל אלבום יהיה ייחודי.  אני לא עובדת עם שבלונות או תבניות מוכנות. כל עיצוב שלי מהתחלה ועד הסוף יחיד במינו ומותאם אישית לנושא האלבום וללקוח הספציפי. כשלקוח פונה אלי להכנת אלבום הוא יכול להיות בטוח שהאלבום שלו ייחודי ולא יהיה אלבום זהה אצל אף לקוח אחר."

אלבום בעבודת יד

אולה מאוד אוהבת את העבודה שלה ומתייחסת לכל אלבום כאל תינוק שנולד. את האהבה שלה לפרטים, אסתטיקה ועבודת יד ניתן לראות בקלות ביצירות שלה. "באלבומים שלי, הלקוח ממש מקבל חלק ממני".

עיצוב אלבום בעבודת יד

הצעה ייחודית שמציעה אולושקה הינה סדנאות ושיעורים פרטיים שהיא מעבירה למי שמעוניין לעצב אלבום סקראפ בעצמו, אבל לא ממש יודע איך:

שיעור פרטי- משך שיעור פרטי בעיצוב אלבומים הינו כ-4 שעות במהלכם תלמדו כל מה שמעניין אתכם בעיצוב אלבומים וזאת דרך עבודה מעשית, לחילופין אפשר לעבוד על פרוייקט מסוים, תוך כדי הסברים מדוקדקים ולימוד לעומק של הטכניקות והסודות בעיצוב האלבומים. לאחר השיעור, מצטרפים התלמידים לקבוצה סגורה לתלמידים ובה ניתן להעלות עבודות ולהמשיך לקבל הכוונה והארות לגבי עיצוב האלבום. (לפרטים על השיעורים הפרטיים).

אלבום חתונה מעוצב

סדנא- הסדנאות של אולושקה מיועדות לעלות יצירתיות שמעוניינות לעצב בעצמן אלבום חתונה חלומי. הסדנאות מיועדות לכלות יצירתיות שנמשכות לעבודה יד, אך חשוב להבין שלא נדרש ידע קודם בתחום. הקורס נותן את הכלים ואת הידע הדרוש כדי שכל אחת תוכל לעצב לעצמה אלבום חתונה בדיוק כמו שחלמה וכמובן גם אלבומים עתידיים נוספים. הקורס אורך 4 מפגשים שבועיים, בני 4 שעות בקבוצה קטנה ואינטימית ויחס אישי. בקורס לומדים על עקרונות העיצוב: קומפוזיציה, התאמת צבעים, הכרת כלים וחומרים וכן עיצוב עמודי האלבום. התוצר הסופי של הקורס הינו אלבום חתונה מעוצב בעבודת יד מעשה הכלה. (לפרטים על הסדנאות).

נכון שעשינו לכם חשק ליצור אלבום מעוצב בעבודת יד בעצמכם?

יש לכם הזדמנות לקבלת מאיתנו מתנה ולהגשים את החלום- מה עושים?

1. עושים לייק לעמוד של "אולושקה" ו"אניקה" בפייסבוק.
1. עושים Share לתמונה שלפניכם  בפייסבוק של אניקה.
3. מספרים לנו בתגובות לפוסט איזה אלבום אתם חולמים להכין.
בעל הרעיון האהוב עלינו ביותר יזכה בשיעור פרטי בן 4 שעות מאולושקה!
הזוכה יוכרז ב-15/11/13.

אלבום סקראפ