יש הרבה סוגי כלות: כלות גבוהות ונמוכות, כלות מלאות ורזות, כלות בהירות ושחומות, אבל מתי בפעם האחרונה ראיתם כלה במשקפיים?

 

כלה במשקפיים

 

ללא ספק משקפי ראייה נתפסות כפארטי פופר של הכלות. הם מואשמים בהסתרת האיפור, מראה מגושם, יומיומי או סתם אביזר הורס לוק. כלות רבות נוטשות את המשקפיים לטובת עדשות, מתפשרות על ראייה מטושטשת למשך הערב או אפילו הולכות על ניתוח לייזר לקראת יום החתונה.

ומה עושות כלות שלא מסוגלות להרכיב עדשות? האם הן נידונו לערב שכולו טשטוש אחד גדול? לא ולא. משקפיים כבר מזמן הפכו לפריט אופנתי ומדליק אז למה לא להפוך אותם לאביזר שמשדרג את המראה, למראה מתוחכם יותר ושיקי יותר- בגלל האיפור?

אל דאגה- בגזרת האיפור, טל פלג, מאפרת מקצועית מציעה מספר טיפים מנצחים לממושקפות המהממות.

 

עיגול ריסים תמיד חשוב ומשדרג משמעותית את מראה האיפור ונותן לעין מראה פתוח יותר, אבל לנשים שמרכיבות משקפיים, עיגול הריסים חשוב במיוחד. לריסים ארוכים אך ישרים יכולה להיות נטייה "להתקע" בעדשות המשקפיים וזה יכול להיות מציק, ועיגול הריסים כלפי מעלה לרוב יפתור את הבעיה.

 


מסגרות משקפיים יכולות להיות מאד שונות אחת מהשנייה. מומלץ ליצור איזון בין סוג המסגרת של המשקפיים והצבע שלהם לבין האיפור. לדוגמא, אם בחרת במשקפיים עם מסגרת דומיננטית, ואולי אפילו בצבע, הם ימשכו הרבה תשומת לב לאזור העיניים, ובמקרה כזה כדאי לבחור איפור קצת יותר עדין ובגוונים נייטרליים. אם עדשות המשקפיים עדינות וכמעט בלתי מורגשות, אפשר ליצור מראה יותר דומיננטי וצבעוני. כמובן שזה גם של עניין של טעם ואופי. מסגרת משקפיים צבעונית עם איפור עיניים בגוון מנוגד יכולה להיות צבעונית ומגניבה, ו"להקפיץ" את צבע הצלליות (לדוגמא, מסגרת כחולה ואיפור עיניים בגוונים אפרסקיים).

כלות במשקפיים

שימוש בקו הריסים העליונים (אייליינר) מאד מומלץ למרכיבות משקפיים. הוא מדגיש את העיניים, גם מבעד למשקפיים, וגורם לריסים להראות מלאים ודומיננטיים יותר.

כלה במשקפיים

כהויות מתחת לעיניים לעיתים בולטות יותר אצל מרכיבות משקפיים, בגלל הצל שהמסגרת מטילה על האזור שמתחת לעיניים. לכן יש חשיבות להסתיר את הכהויות היטב עם קונסילר.

כלה במשקפיים

 

עדשות המשקפיים והמספר שלהם יכולות להשפיע על איך העין תראה דרכם. לדוגמא, חלק מעדשות המשקפיים יתנו אשלייה שהעין גדולה יותר ממה שהיא באמת, או להיפך. במקרה כזה, יש להתאפר בהתאם. אם העין נראת קטנה, לגרום לה להראות גדולה יותר בעזרת האיפור (צבעים בהירים, תיחום פנימי בהיר), או קטנה יותר (תיחום פנימי שחור, צבע כהה על העפעף).

כלה במשקפיים

המשקפיים מדגישים את אזור הגבות, ולכן מומלץ שיהיו מטופחות ומודגשות.

כלה במשקפיים

מי שמרכיבה משקפיים יכולה להרשות לעצמה איפור יותר מודגש כי לעיתים יש לו נטייה להראות פחות דומיננטי מעבר לעדשות המשקפיים. אבל, כדאי תוך כדי תהליך האיפור לנסות ולמדוד את המשקפיים, כדי לראות איך האיפור נראה דרכם. כך תוכלו לדעת אם כדאי להוסיף עוד איפור כדי להדגיש את העיניים, בלי לקבל מראה מוגזם.

כלות במשקפיים

בינינו לא משנה אם תרכיבי משקפיים או תהיי בלי, איזה מסגרת תהיה למשקפיים ואיזה צללית תעטר את העפעף שלך- את  הרי הכי יפה כשנח לך….

כלה במשקפייפ

 

קרדיטים:

תמונות 1 ו-5: http://www.stylemepretty.com, ,תמונה 2: http://www.prettylittleweddings.com, תמונה 3:http://theambershow.tumblr.com ,  תמונה 4: http://www.greylikesweddings.com תמונה 6: http://www.southboundbride.com תמונה 7: http://www.stylemepretty.com תמונה 8: http://boards.weddingbee.com, תמונה 9: http://boards.weddingbee.com תמונה 10: http://offbeatbride.com תמונה 11: http://www.projectwedding.com